Yapıştırıcı ve Bantlar

2-3 gün içinde
Quickview

Pritt Stic Yapıştırıcı 22gr.

17,79TL

Pritt Stic Yapıştırıcı 22gr.Pritt stic yapıştırıcı okulda, evde ve ofiste her amaca uygun yaratıcı çözümler sunar. Az miktarda yapıştırıcı kullanımı ile etkin ve güçlü yapıştırma sağladığı için ekonomiktir. Pritt stick yapıştırıcı 20°C'de yıkanabildiği ve solvent içermediği için çocukların kullanımına uygundur. %90 dönüşebilir materyal içerir ve do..

2-3 gün içinde
Quickview

Pritt Stic Yapıştırıcı 43gr.

14,90TL

Pritt Stic Yapıştırıcı 43gr.Pritt stic yapıştırıcı daha geniş alanların yapıştırılmasında ve sık kullanımlarda idealdir. Az miktarda yapıştırıcı kullanımı ile etkin ve güçlü yapıştırma sağladığı için ekonomiktir. Pritt stick yapıştırıcı 20°C'de yıkanabildiği ve solvent içermediği için çocukların kullanımına uygundur. %90 dönüşebilir materyal içerir..

4-8 gün içinde
Quickview

Tesa Koli Bant Kesme Makinesi

60,00TL

Tesa Koli Bant Kesme MakinesiTesa® koli bant kesme makinesi, ambalaj ve üretim alanlarında her tür tesa® ambalaj bandının profesyonel şekilde uygulanması için iyi bir dispenserdır. Dispenserin bir gerilim kontrolü vardır dolayısıyla kolay rulo açılmalı tesa® bantlar zorlanmadan kullanılabilir. Yaralanmaları önlemek için bıçak bir üst parçayla kapla..

4-8 gün içinde
Quickview

Tesa Şeffaf Akrilik Koli Bandı 45x100mm

11,00TL

Tesa Şeffaf Akrilik Koli Bandı 45x100mmÖzel malzeme kombinasyonu düşük gürültü çıkaran rulo açma özelliği sağlar. Tesa koli bantlarının en önemli özelliği yapışma gücüdür.Ürün klorsuz olduğundan ve yalnızca mineral yağ türevleri ihtiva ettiğinden, ısıl işlem sonrası olusan atık çevre dostudur. Tesa şeffaf akrilik koli bandı 45x100mm boyutun..

2-3 gün içinde
Quickview

Uhu Hart Ahşap ve Model Yapıştırıcı 35gr.

48,90TL

Uhu Hart Ahşap ve Model Yapıştırıcı 35gr.Model yapımı, ahşap ve ahşap ürünleri için esnek yapıştırıcı. Suya, yağa , darbelere dayanıklıdır. ..

2-3 gün içinde
Quickview

Uhu Patafix Sarı Hamur Yapıştırıcı 80 Parça

25,90TL

Uhu Patafix Sarı Hamur Yapıştırıcı 80 ParçaUhu patafix, , hızlı ve temiz tutturma işleri için düzeltilebilir, yeniden kullanılabilir bir yapıştırıcıdır. Küçük objeleri , duvar, mobilya, cam gibi yüzeylere tutturur ve sabitler. Uhu patafix, evde, okulda ve ofiste binlerce kullanımı sunar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Ürün Özellikleri:&n..

2-3 gün içinde
Quickview

Uhu Por Strafor Yapıştırıcı 40gr.

34,90TL

Uhu Por Strafor Yapıştırıcı 40gr.Uho Por, yaygın olarak kullanılan strafor gibi sert köpükler ile ahşap, metal, alçı, seramik, kağıt, kumaş, ve pek çok plastik malzeme için şeffaf ve hızlı kuruyabilen özel bir yapıştırıcıdır. PE ve PP için uygun değildir. Esnek yapışkan film, hem su ve sıcaklığa (-30C to +70C) hem de asit ve serbest alkallere dayan..

2-3 gün içinde
Quickview

Uhu Stic Magic Blue Yapıştırıcı 8,2gr.

10,50TL

Uhu Stic Magic Blue Yapıştırıcı 8,2gr.Uhu Stic Magic blue yapıştırıcı, yapıştırıcının sürüldüğü yeri görmenize imkan veren, kullanışlı, temiz, solvent içermeyen, su bazlı stick yapıştırıcıdır. Rengi uygulama esnasında görünür, kuruduğunda kaybolur. Hızlı, dayanıklı, ekonomiktir. Benzersiz vidalı kapağı kurumayı önler. Kolayca sürülür ve hızlıca yap..

2-3 gün içinde
Quickview

Uhu Stic ReNature Yapıştırıcı 21gr.

18,90TL

Uhu Stic ReNature Yapıştırıcı 21gr.%58’i bitki bazlı hammadden üretilmiş olan Uhu Stic ReNature yapıştırıcı, kağıt, karton ve fotoğrafları kolayca, hızlı ve temiz bir şekilde yapıştırır.Ürün Özellikleri:Solvent içermez,Çevirmeli kapağı kurumayı önler,Kullanışlı, temiz, ekonomik,Anında yapıştırır,21gr...

2-3 gün içinde
Quickview

Uhu Stic Yapıştırıcı 40gr.

18,90TL

Uhu Stic Yapıştırıcı 40gr.Solvent içermeyen Uhu stick kurumayı önleyen benzersiz vidalı kapağı ile, kullanışlı- temiz-su bazlı stick yapıştırıcıdır. Hızlı, dayanıklı ve ekonomiktir. Kolay sürülür ve hızlıca yapışır. Soğuk suda rahatlıkla çıkarılabilir. Ev, okul ve ofis kullanımı için idealdir. Ürün Özellikleri:Vidali kapak kurumayı önler,Kulla..

2-3 gün içinde
Quickview

Uhu Stic Yapıştırıcı 8,2gr.

7,89TL

Uhu Stic Yapıştırıcı 8,2gr.Solvent içermeyen Uhu stick kurumayı önleyen benzersiz vidalı kapağı ile, kullanışlı- temiz-su bazlı stick yapıştırıcıdır. Hızlı, dayanıklı ve ekonomiktir. Kolay sürülür ve hızlıca yapışır. Soğuk suda rahatlıkla çıkarılabilir. Ev, okul ve ofis kullanımı için idealdir. Ürün Özellikleri:Vidali kapak kurumayı önler,Kull..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)