Uno Kartlar Deluxe (Türkçe)

Uno Kartlar Deluxe (Türkçe)

59,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 50,76TL
Ürün Kodu: MTL-M2062
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Uno Deluxe Kartları (Türkçe)UNO Deluxe Kartları; kalemi ve kart kutusu bulunan özel bir oyun seti. Kullanışlı kutusu sayesinde kartlar yerlerinden rahatça çıkartılı...

Uno Deluxe Kartları (Türkçe)

UNO Deluxe Kartları; kalemi ve kart kutusu bulunan özel bir oyun seti. Kullanışlı kutusu sayesinde kartlar yerlerinden rahatça çıkartılır, oyun bittiğinde yerine geri konularak kolayca saklanabilir.

İster usta bir UNO oyuncusu, ister UNO oynamayı yeni öğrenmiş olun, klasik oyunun bu delüks modeline bayılacaksınız. Saklama kutusu ailenizle birlikte doyasıya eğlenmeniz için gereken silenebilir marker, skorbord, çıkarılabilir kart çekme-atma tepsisi ve tabii ki UNO kartlarını kullanışlı tek bir alanda tutar!

Şimdi Uno Deluxe İndirimli fiyatları ile arkadaşlarınızla eğlenceye doyamayacaksınız!

Kart Tepsisi, Silinebilir Marker ve Skorbord "Hepsi Bir Arada"

Renkler ve süslemeler farklı olabilir.

Kutu İçeriği: Uno Deluxe; Skorbord, kart tepsisi, 108 UNO® Kartı, silinebilir marker ve talimatlar'ı içeren saklama kutusu. 

Yaş: 7 yaş ve üzeri

Oyuncu Sayısı: 2-10 kişi

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 13,5 x 20 x 5cm


Uno ile Uno Deluxe Farkı

Uno ile Uno Deluxe arasındaki farkları aşağıda yer alan “Uno Özellikleri” ve “Uno Deluxe Özellikleri” başlıkları altında inceleyebilirsiniz. Çok merak edilen Uno ve Uno Deluxe Farkı ile ilgili tüm bilgiler artık kolaylıkla aşağıdan ulaşabilir ve  farklarını öğrenebilirsiniz.

Uno Özellikleri:

▸ Standart karton kutu

Uno Deluxe Özellikleri:

▸ Uno’ya göre daha dayanıklı ve özel saklama kutusu

Uno’da olmayan ve sadece “Uno Deluxe” ürününde olan ekstralar:

▸ Kart çekme-atma tepsisi

▸ Silinebilir marker (Özel kalem)

▸ Skorbord

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.