Uno Kartlar

Uno Kartlar

29,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 25,34TL
Ürün Kodu: MTL-W2087
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Uno KartlarUno Kartları ile artık Uno Kart Oyunu heyecanına, yenilenen Uno sayesinde yep yeni bir heyecan katabilirsin! UNO ile çılgın eğlenceye hazır mısın? Yenilenen UNO’nun içerisinde eski kartlarla beraber ...

Uno Kartlar

Uno Kartları ile artık Uno Kart Oyunu heyecanına, yenilenen Uno sayesinde yep yeni bir heyecan katabilirsin! UNO ile çılgın eğlenceye hazır mısın? Yenilenen UNO’nun içerisinde eski kartlarla beraber kuralları herkesin belirlediği ve çok eğlenceli 4 tane çılgın kart da bulunuyor.

Kutu İçeriği: 112 kart, oyun talimatları. 

Yaş: 7 yaş ve üzeri

Oyuncu Sayısı: 2-10 kişi

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 9 x 14,5 x 2cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.