Uhu Stic ReNature Yapıştırıcı 21gr.

Uhu Stic ReNature Yapıştırıcı 21gr.

18,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 16,02TL
Marka
Ürün Kodu: UHU37192
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Uhu Stic ReNature Yapıştırıcı 21gr.%58’i bitki bazlı hammadden üretilmiş olan Uhu Stic ReNature yapıştırıcı, kağıt, karton ve fotoğrafları kolayca, hızlı ve temiz bir şekilde yapıştırır.Ürün Özellikleri:...

Uhu Stic ReNature Yapıştırıcı 21gr.

%58’i bitki bazlı hammadden üretilmiş olan Uhu Stic ReNature yapıştırıcı, kağıt, karton ve fotoğrafları kolayca, hızlı ve temiz bir şekilde yapıştırır.

Ürün Özellikleri:

  • Solvent içermez,
  • Çevirmeli kapağı kurumayı önler,
  • Kullanışlı, temiz, ekonomik,
  • Anında yapıştırır,
  • 21gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.