Uhu Por Strafor Yapıştırıcı 40gr.

Uhu Por Strafor Yapıştırıcı 40gr.

34,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 29,58TL
Marka
Ürün Kodu: UHU40359
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Uhu Por Strafor Yapıştırıcı 40gr.Uho Por, yaygın olarak kullanılan strafor gibi sert köpükler ile ahşap, metal, alçı, seramik, kağıt, kumaş, ve pek çok plastik malzeme için şeffaf ve hızlı kuruyabilen özel bir yapıştırıcıdır. PE ...

Uhu Por Strafor Yapıştırıcı 40gr.

Uho Por, yaygın olarak kullanılan strafor gibi sert köpükler ile ahşap, metal, alçı, seramik, kağıt, kumaş, ve pek çok plastik malzeme için şeffaf ve hızlı kuruyabilen özel bir yapıştırıcıdır. PE ve PP için uygun değildir. Esnek yapışkan film, hem su ve sıcaklığa (-30C to +70C) hem de asit ve serbest alkallere dayanıklıdır.

Kullanım: Yapıştırılacak yüzeyler temiz ve kuru olmalı, yağ ve tozdan arındırılmalıdır. Yapıştırılacak her iki yüzeye uygulayın. Sürülen yapıştırıcıyı dokunabilir hale gelinceye kadar kurumaya bırakın (yaklaşık 10 dk). Yüzeyleri kısa ve kuvvetli bir şekilde birbirine sıkıca bastırın.

Ürün Özellikleri:

  • Strafor gibi sert köpükler için,
  • Esnek,
  • Şeffaf,
  • Yaşlanmaya karşı dayanıklı,
  • 40gr,
  • 5898 No'lu kanun gereğince sağlığa zararlıdır. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.