Tabak

-25%
Quickview

Altın - Kahverengi Büyük Boy Yaprak Tabak

204,65TL 272,88TL

Altın - Kahverengi Büyük Boy Yaprak TabakŞık ve estetik tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir parça.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 44cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın, Kahverengi Malzeme: Ürün Tipi: Tabak, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarl..

-25%
Quickview

Altın - Kahverengi Yaprak Tabak

165,65TL 220,87TL

Altın - Kahverengi Yaprak TabakŞık ve estetik tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir parça.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 36cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın, Kahverengi Malzeme: Ürün Tipi:  Tabak, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları ..

-30%
Quickview

Altın Çiçekli Tabak

253,35TL 361,92TL

Altın Çiçekli TabakÇiçek detayı ve şıklığı ile evinize farklı bir dokunuş yansıtın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 46cmÜrün Özellikleri: Malzeme:  Renk: Altın, gümüşÜrün Tipi: Servis tabak, dekoratif obje, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "De..

-15%
Quickview

Altın Dikdörtgen Tabak

126,64TL 148,98TL

Altın Dikdörtgen TabakDekoratif tabaklar ile dekorasyonuzu tamamlayın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 30cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın Malzeme: Döküm AlüminyumÜrün Tipi: Tabak, dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi altında incel..

-30%
Quickview

Altın Dövmeli Meyvelik

274,92TL 392,73TL

Altın Dövmeli MeyvelikIşıltıyı ve modern bir zarafeti, sunumları ile şölene döndürmek isteyenlerin tercihi...Ürün Ölçüleri:         Ebat: 26cmÜrün Özellikleri: Malzeme: Metal Kaplama Renk: AltınÜrün Tipi: Meyvelik.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi ..

-20%
Quickview

Altın İşlemeli Kare Meyvelik

144,15TL 180,17TL

Altın İşlemeli Kare MeyvelikTabağa işlenen estetik motifleriyle şık bir seçim. Ürün Ölçüleri:         Ebat: 28cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın Malzeme: Ürün Tipi: Meyvelik, dekoratif obje, dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" k..

-28%
Quickview

Dantel Luster Füme 6'lı Tabak

64,90TL 89,90TL

Dantel Luster Füme 6'lı TabakSofralarınızda cam şıklığı...Ürün Ölçüleri:         Ebat: 22 cm Ürün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Pasta/Kek servis tabağı, tabak......Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Çizmez sünger veya süngerlerin yumuşak yüzeyi ile temizleyebilirsiniz. - ..

-40%
Quickview

Dantel Luster Füme Ayaklı Fanus Kek Tabağı

66,89TL 110,90TL

Dantel Luster Füme Ayaklı Fanus Kek TabağıKeklerinizi, kurabiyelerinizi ilk günkü tazeliğinde korumak için zarif bir seçim.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 32cmÜrün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Kek Saklama Kabı.....Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz.- Ayrıca mekan dekorasyonlarını..

-36%
Quickview

Dantel Luster Füme Ayaklı Servis Tabağı

31,99TL 49,90TL

Dantel Luster Füme Ayaklı Servis TabağıMeyveden tuzlulara bir çok amaca hitap eden servis tabağı ile şık sunumlar yapın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 20,5 cmÜrün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: Cam Ürün Tipi: Pasta/Kek/Meyve Servis Tabağı .....Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Çizmez sün..

-20%
Quickview

Gümüş Büyük Yaprak Tabak

121,47TL 151,84TL

Gümüş Büyük Yaprak TabakYaprak tabağı masalarınızda dekor amaçlı veya içine ikramlıklar koyarak kullanabilirsiniz.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 23cmÜrün Özellikleri: Renk: AltınÜrün Tipi: Dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi altınd..

Tükendi
-13%
Quickview

Nostalgia Ayaklı Kek Fanus

349,91TL 402,50TL

Nostalgia Ayaklı Kek FanusEn şık sunumlar için porselenin duru zarafeti sofralarınıza yansısın.Ürün Ölçüleri:         En: 22cm         Boy: 25cmÜrün Özellikleri: Renk: Beyaz Malzeme: PorselenÜrün Tipi: Kek saklama kabı, kek sunum, servis tabağı......Bilgi: Ayrıca mekan ..

-25%
Quickview

Sarı 6'lı Pasta Tabağı

319,90TL 425,30TL

Sarı 6'lı Pasta TabağıTropik esintiler serisi ile hem misafirlerinize hem evinize doğanın canlılığını yaşatın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 21cm Ürün Özellikleri: Renk: Sarı Desen: TropikÜrün Tipi: Tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi a..

-31%
Quickview

Yeşil 6'lı Kase

186,90TL 269,90TL

Yeşil 6'lı KaseTropik esintiler serisi ile hem misafirlerinize hem evinize doğanın canlılığını yaşatın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 19cm Ürün Özellikleri: Renk: Yeşil Desen: Tropik Malzeme: Ürün Tipi: Kase.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon"..

-30%
Quickview

Yeşil Seramik Dekoratif Kase

293,11TL 418,73TL

Yeşil Seramik Dekoratif KaseTropik esintiler serisi ile evinizi doğanın canlılığı sarsın. Tek başına veya yeşil seramik serisi ile evlerinize tropik esintilerin detaylarını katın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 31cm Ürün Özellikleri: Malzeme: Seramik        Renk: YeşilÜrün Tipi: Kase, de..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)