Servis ve Sunum

Tükendi
Quickview

Dantel Luster Füme Şekerlik

40,90TL

Dantel Luster Füme ŞekerlikSunumlarınız her zaman şık olsun.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 14cm Ürün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Şekerlik.....Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz.- Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi..

Tükendi
Quickview

Akasya Yaprak Desenli Büyük Dikdörtgen Tepsi

438,90TL

Akasya Yaprak Desenli Büyük Dikdörtgen TepsiTropik esintileri evinizde hissedeceğiniz ve sunumlarınıza yansıtacağınız keyifli bir servis sağlayacak.Ürün Ölçüleri:         En: 27 cm        Boy: 52 cmÜrün Özellikleri: Desen: Tropik Yaprak Desenli Malzeme: AhşapÜrün Tipi: Tepsi ......

Tükendi
Quickview

Akasya Yaprak Desenli Dikdörtgen Tepsi

377,90TL

Akasya Yaprak Desenli Dikdörtgen TepsiTropik esintileri evinizde hissedeceğiniz ve sunumlarınıza yansıtacağınız keyifli bir servis sağlayacak.Ürün Ölçüleri:        En: 30 cm        Boy: 43 cmÜrün Özellikleri: Desen: Tropik Yaprak Desenli        ..

Tükendi
Quickview

Altın - Kahverengi Büyük Boy Yaprak Tabak

272,88TL

Altın - Kahverengi Büyük Boy Yaprak TabakŞık ve estetik tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir parça.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 44cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın, Kahverengi Malzeme: Ürün Tipi: Tabak, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarl..

Tükendi
Quickview

Altın - Kahverengi Yaprak Tabak

220,87TL

Altın - Kahverengi Yaprak TabakŞık ve estetik tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir parça.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 36cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın, Kahverengi Malzeme: Ürün Tipi:  Tabak, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları ..

Tükendi
Quickview

Altın Çiçekli Tabak

361,92TL

Altın Çiçekli TabakÇiçek detayı ve şıklığı ile evinize farklı bir dokunuş yansıtın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 46cmÜrün Özellikleri: Malzeme:  Renk: Altın, gümüşÜrün Tipi: Servis tabak, dekoratif obje, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "De..

Tükendi
Quickview

Altın Dikdörtgen Tabak

384,98TL

Altın Dikdörtgen TabakDekoratif tabaklar ile dekorasyonuzu tamamlayın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 30cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın Malzeme: Döküm AlüminyumÜrün Tipi: Tabak, dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi altında incel..

Tükendi
Quickview

Altın Dövmeli Meyvelik

392,73TL

Altın Dövmeli MeyvelikIşıltıyı ve modern bir zarafeti, sunumları ile şölene döndürmek isteyenlerin tercihi...Ürün Ölçüleri:         Ebat: 26cmÜrün Özellikleri: Malzeme: Metal Kaplama Renk: AltınÜrün Tipi: Meyvelik.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi ..

Tükendi
Quickview

Altın İşlemeli Kare Meyvelik

180,17TL

Altın İşlemeli Kare MeyvelikTabağa işlenen estetik motifleriyle şık bir seçim. Ürün Ölçüleri:         Ebat: 28cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın Malzeme: Ürün Tipi: Meyvelik, dekoratif obje, dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" k..

Tükendi
Quickview

Beyaz Gül Desenli Kare Tepsi

259,90TL

Beyaz Gül Desenli Kare TepsiGül desenli kare tepsi evinize ve sofralarınıza farklı bir tarz katar. Şıklığı ve estetiği bir arada yaşayın.Ürün Ölçüleri:         En: 42cm        Boy: 42 cmÜrün Özellikleri: Desen: Gül Malzeme: AhşapÜrün Tipi: Tepsi..... Bilgi:- Tepsiyi nemli bir bez ile ..

Tükendi
Quickview

Brooklyn 4'lü Peynir Kesme Seti

271,57TL

Brooklyn 4'lü Peynir Kesme SetiÜrün Ölçüleri:         Ebat: Ürün Özellikleri: Renk: Bakır Malzeme: Ürün Tipi: Peynir bıçağı, peynir kesme seti......Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz.- Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi altında inceleyebilirsini..

Tükendi
Quickview

Brooklyn Servis Tahtalı Peynir Kesme Seti

246,87TL

Brooklyn Servis Tahtalı Peynir Kesme SetiÜrün Ölçüleri:        Ebat: Ürün Özellikleri: Renk: Bakır Malzeme: Ürün Tipi:  Peynir kesme seti, peynir bıçağı, peynir kesme seti, sunum tahtası......Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz.- Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuar..

Tükendi
Quickview

Dantel Luster Füme 2 Katlı Servis Standı

69,44TL

Dantel Luster Füme 2 Katlı Servis StandıLezzetli kurabiyelerinizi en şık halde ikram etmek için kurabiye standını kullanabilirsiniz. Ürün Ölçüleri:         En: 20cm         Boy: 23cm Ürün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Pasta/Kek/Meyve Serv..

Tükendi
Quickview

Dantel Luster Füme 6'lı Tabak

89,90TL

Dantel Luster Füme 6'lı TabakSofralarınızda cam şıklığı...Ürün Ölçüleri:         Ebat: 22 cm Ürün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Pasta/Kek servis tabağı, tabak......Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Çizmez sünger veya süngerlerin yumuşak yüzeyi ile temizleyebilirsiniz. - ..

Tükendi
Quickview

Dantel Luster Füme Ayaklı Fanus Kek Tabağı

146,30TL

Dantel Luster Füme Ayaklı Fanus Kek TabağıKeklerinizi, kurabiyelerinizi ilk günkü tazeliğinde korumak için zarif bir seçim.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 32cmÜrün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Kek Saklama Kabı.....Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz.- Ayrıca mekan dekorasyonlarını..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)