Scrabble Travel Türkçe

Scrabble Travel Türkçe

91,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 77,71TL
Ürün Kodu: MTL-CJT14
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Scrabble Travel TürkçeBildiğiniz ve severek oynadığınız Scrabble şimdi seyahat boyu ile çok pratik ve kullanışlı. İstenilen her yere taşınabilen ve sevilen oyun Scrabble’ın seyahatlerde kullanı...

Scrabble Travel Türkçe

Bildiğiniz ve severek oynadığınız Scrabble şimdi seyahat boyu ile çok pratik ve kullanışlı. İstenilen her yere taşınabilen ve sevilen oyun Scrabble’ın seyahatlerde kullanılabilecek ufak boyutta olanı. İster trende, ister uçakta, ister tatilde oyna. Dünyaca ünlü, çok sevilen bu oyunu yanınızda istediğiniz yere götürün. Oyun tahtasının özel yapısı sayesinde oyun taşları koyduğunuz yerde kalıyor.

Kutu İçeriği: 1 oyun tahtası, 100 harf taşı, 4 taş tahtası,1 taş çantası, kurallar.

Yaş: 8 yaş ve üzeri

Oyuncu Sayısı: 2-4 kişi

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 18,5 x 18,5 x 4cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.