Pritt Stic Yapıştırıcı 43gr.

Pritt Stic Yapıştırıcı 43gr.

14,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 12,63TL
Marka
Ürün Kodu: PRITT208865
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Pritt Stic Yapıştırıcı 43gr.Pritt stic yapıştırıcı daha geniş alanların yapıştırılmasında ve sık kullanımlarda idealdir. Az miktarda yapıştırıcı kullanımı ile etkin ve güçlü yapıştırma sağladığı için ekonomiktir. Pritt stick yapı...

Pritt Stic Yapıştırıcı 43gr.

Pritt stic yapıştırıcı daha geniş alanların yapıştırılmasında ve sık kullanımlarda idealdir. Az miktarda yapıştırıcı kullanımı ile etkin ve güçlü yapıştırma sağladığı için ekonomiktir. Pritt stick yapıştırıcı 20°C'de yıkanabildiği ve solvent içermediği için çocukların kullanımına uygundur. %90 dönüşebilir materyal içerir ve doğayla uyumludur.

Ürün Özellikleri:

  • 43 gr
  • Kağıt ve karton yapıştırmasında uzman,
  • Evde, okulda, ofiste her türlü kağıdı temiz ve güvenli bir şekilde yapıştırır,
  • %90 dönüşebilir materyal içerir,
  • 20°C' de yıkanabilir,
  • Solvent içermez,
  • Çocukların kullanımı için uygundur,
  • Topaklanmaz, pürüzsüz uygulama sağlar,
  • Uygulama Alanı: Kağıt, karton, kumaş, keçe, fotoğraf.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.