Playskool Yaramaz Toplar

Playskool Yaramaz Toplar

199,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 169,41TL
Marka
Ürün Kodu: HAS-31943
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Playskool Yaramaz ToplarNeşeli fil, içindeki hava akımı sayesinde toplarını zıplatmaya, minikler de bu renk renk topların peşine düşmeye bayılıyor. Dönebilen hortumu sayesinde anneler topların fırlama yönünü kontrol edebiliyor. B...

Playskool Yaramaz Toplar

Neşeli fil, içindeki hava akımı sayesinde toplarını zıplatmaya, minikler de bu renk renk topların peşine düşmeye bayılıyor. Dönebilen hortumu sayesinde anneler topların fırlama yönünü kontrol edebiliyor. Beklenmedik anda zıplayan toplar çocuğunuzun keşfetme arzusunu harekete geçirir! 

Yaramaz Toplar’ın 10 eğlenceli melodisi ve 4 topu var. 

Gelişim Sürecine Faydaları: 

El-göz koordinasyonu

Sebep-sonuç ilişkisi

Toplar, diğer toplu “Poppin Park” oyuncaklarıyla da uyumludur. Her biri ayrı satılır.

Kutu İçeriği: neşeli fil, 4 adet top.

Ürün Özellikleri: Sesl

Pil: 4 adet 1.5V D LR20 (Dahil değildir)

Yaş: 9 ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 30 x 37 x 20cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.