Play-Doh Yaratıcı Mutfağım Dondurma Dükkanı

Play-Doh Yaratıcı Mutfağım Dondurma Dükkanı

114,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 97,37TL
Marka
Ürün Kodu: HAS-B0306
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Play-Doh Yaratıcı Mutfağım Dondurma DükkanıÇocuklar kolayca kullanılabilen kalıplar ve sıkma araçlarıyla birbirinden renkli dondurmalar ve pek çok “soğuk” lezzet hazırlayıp onları süslerken ve sergilerken çok eğleniyorlar. Setin ...

Play-Doh Yaratıcı Mutfağım Dondurma Dükkanı

Çocuklar kolayca kullanılabilen kalıplar ve sıkma araçlarıyla birbirinden renkli dondurmalar ve pek çok “soğuk” lezzet hazırlayıp onları süslerken ve sergilerken çok eğleniyorlar. Setin içinde üç Plus Yumuşak Hamur ve 2 renk oyun hamuru bulunuyor.

Kutu İçeriği:  Oyun seti, aksesuarlar, 3 Plus Yumuşak Hamur ve 2 renk oyun hamuru.

Ürün Özellikleri:  Çocuğun motor gelişimini ve hayal gücünü geliştirir.

Yaş: 3 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 31 x 22 x 8cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.