Play-Doh 6'lı Oyun Hamuru

Play-Doh 6'lı Oyun Hamuru

48,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 41,27TL
Marka
Ürün Kodu: HAS-C3898
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Play-Doh 6'lı Oyun HamuruMor, yeşil, kırmızı, mavi, sarı ve beyaz renklerde toplam 672 gram oyun hamuru 6'lı pakette!Kutu İçeriği: 6 farklı renk Play-Doh oyun hamuruÜrün Özellikleri: Play-Doh oyun...

Play-Doh 6'lı Oyun Hamuru

Mor, yeşil, kırmızı, mavi, sarı ve beyaz renklerde toplam 672 gram oyun hamuru 6'lı pakette!

Kutu İçeriği: 6 farklı renk Play-Doh oyun hamuru

Ürün Özellikleri: Play-Doh oyun hamurlarında mor, yeşil, kırmızı, mavi, sarı ve beyaz olmak üzere toplam 6 farklı renk bulunmaktadır.

Yaş: 2 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 38 x 8 x 6cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.