Play-Doh

-25%
Quickview

Play-Doh 2'li Mini Oyun Hamuru

19,89TL 26,70TL

Play-Doh 2'li Mini Oyun HamuruAna ve ara renklerde toplam 168 gram oyun hamuru ikili pakette. Kırmızı-mavi, yeşil-mor ve sarı-pembe asortili.Kutu İçeriği: 2 farklı renk Play-Doh oyun hamuruÜrün Özellikleri: Play-Doh oyun hamurlarında  kırmızı-mavi, yeşil-mor, sarı-pembe  olmak üzere 3 çeşit ikili oyun hamuru seçeneği b..

-37%
Quickview

Play-Doh 4'lü Mini Oyun Hamuru

21,90TL 34,60TL

Play-Doh 4'lü Mini Oyun HamuruSarı, kırmızı, mavi ve yeşil renklerde toplam 224 gram mini oyun hamuru 4'lü pakette!Kutu İçeriği: 4 farklı renk Play-Doh oyun hamuruÜrün Özellikleri: Play-Doh oyun hamurlarında sarı, kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere toplam 4 renk bulunmaktadır.Yaş: 2 yaş ve üzeriCinsiyet: Kız / ErkekKutu Ölçüsü:&..

-45%
Quickview

Play-Doh 4'lü Oyun Hamuru

21,90TL 39,70TL

Play-Doh 4'lü Oyun HamuruKlasik ya da alternatif renk asortileriyle 448 gram oyun hamuru dörtlü pakette.Kutu İçeriği: 4 farklı renk Play-Doh oyun hamuruÜrün Özellikleri: Play-Doh oyun hamurlarında beyaz-kırmızı-sarı-mavi, lacivert-turuncu-yeşil-açık yeşil, mor-yeşil-pembe-turkuaz olmak üzere 3 çeşit dörtlü oyun hamuru seçeneği bulunmaktadır.Ya..

2-3 gün içinde
-45%
Quickview

Play-Doh 6'lı Oyun Hamuru

26,80TL 48,70TL

Play-Doh 6'lı Oyun HamuruMor, yeşil, kırmızı, mavi, sarı ve beyaz renklerde toplam 672 gram oyun hamuru 6'lı pakette!Kutu İçeriği: 6 farklı renk Play-Doh oyun hamuruÜrün Özellikleri: Play-Doh oyun hamurlarında mor, yeşil, kırmızı, mavi, sarı ve beyaz olmak üzere toplam 6 farklı renk bulunmaktadır.Yaş: 2 yaş ve üzeriCinsiyet: Kız / Er..

2-3 gün içinde
-23%
Quickview

Play-Doh Çılgın Berber

104,90TL 136,70TL

Play-Doh Çılgın BerberBu berber salonunda yaratıcılık konuşuyor! Çocuklar, 6 renk Play-Doh oyun hamuru ve eğlenceli aksesuarlarla kutuya dahil 3 karakter için en renkli, en çılgın saç modellerini tasarlayabilecek.Kutu İçeriği: Çılgın Berber seti  ve 6 renk Play-Doh oyun hamuru.Ürün Özellikleri: Çocuğun motor gelişimini ve hayal gücün..

2-3 gün içinde
-31%
Quickview

Play-Doh Dişçi Seti

85,90TL 123,90TL

Play-Doh Dişçi SetiEvdeki diş doktorları, hastanız sizi bekliyor! Dişçi Seti ile çocuklar setin içindeki kalıplarla diş şekilleri ve diş telleri oluşturabilecek, hastanın dişlerini kontrol edip dolgu aleti ile dolgu yapabilecek. Dişleri tertemiz yapmak için de diş fırçasını kullanabilecekler. Sete 3’ü beyaz, 5 renk oyun hamuru dahil.Kutu İçeriği:&n..

-45%
Quickview

Play-Doh Dokuları Öğreniyorum

62,88TL 114,90TL

Play-Doh Dokuları ÖğreniyorumPlay-Doh'un yeni serisi "Shape & Learn / Şekil Ver & Öğren", kullanımı kolay setleri ve eğlenceli aktivite önerileriyle çocukları yaratıcı oyunlarla öğrenmeye teşvik ediyor, onların temel becerilerini geliştiriyor. Dokuları Öğreniyorum seti, minik ellerin kolayca kullanabilecekleri damgalar ve şekillendirme araç..

-19%
Quickview

Play-Doh Gökkuşağı Seti

45,90TL 56,70TL

Play-Doh Gökkuşağı SetiToplam 448 gram, 8 ayrı renkte oyun hamuruyla gökkuşağının tüm renkleri bu kutuda.Kutu İçeriği: 8 ayrı renk Play-Doh oyun hamuruÜrün Özellikleri: Play-Doh oyun hamurlarında kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, lacivert, mor, pembe ve beyaz olmak üzere toplam 8 renk bulunmaktadır.Yaş: 2 yaş ve üzeriCinsiyet: Kız / Erk..

-69%
Quickview

Play-Doh Harfleri ve Kelimeleri Öğreniyorum

49,90TL 159,90TL

Play-Doh Harfleri ve Kelimeleri ÖğreniyorumPlay-Doh'un yeni serisi "Shape & Learn / Şekil Ver & Öğren", kullanımı kolay setleri ve eğlenceli aktivite önerileriyle çocukları yaratıcı oyunlarla öğrenmeye teşvik ediyor, onların temel becerilerini geliştiriyor. Harfleri ve Kelimeleri Öğreniyorum seti, minik ellerin kolayca kullanabilecekleri bü..

-12%
Quickview

Play-Doh Oyuncu Ahtapot (Yeni)

115,90TL 131,70TL

Play-Doh Oyuncu Ahtapot (Yeni)Minikler, Oyuncu Ahtapot ve Arkadaşları oyun seti ile hayal gücünün derinliklerine dalacak! Play-Doh oyun hamurunu ahtapotun oturduğu bölmenin içine koyup kolu çevirerek ona kıvrımlı kollar yapabilecek; kutuya dahil kalıplarla deniz altındaki arkadaşlarını oluşturup hazine avına çıkabilecekler. Kutuda oyun seti, aksesu..

-13%
Quickview

Play-Doh Pasta Mikserim (Yeni)

115,90TL 132,90TL

Play-Doh Pasta Mikserim (Yeni)Minik pasta şefleri kendi mikserleriyle birbirinden renkli tatlılar hazırlayabilecek. Mikserin üzerindeki kola bastırılınca kol dönüyor ve hamurdan pasta ve kurabiyeler çıkarıyor. Çocuklar kutuya dahil farklı hamur araçları ve Plus Yumuşak Hamur ile pastalarını süsleyebiliyor. Kutuya mikser, aksesuarlar, ilham verici t..

-39%
Quickview

Play-Doh Rakamları ve Saymayı Öğreniyorum

46,91TL 76,90TL

Play-Doh Rakamları ve Saymayı ÖğreniyorumPlay-Doh'un yeni serisi "Shape & Learn / Şekil Ver & Öğren", kullanımı kolay setleri ve eğlenceli aktivite önerileriyle çocukları yaratıcı oyunlarla öğrenmeye teşvik ediyor, onların temel becerilerini geliştiriyor. Rakamları ve Saymayı Öğreniyorum seti, minik ellerin kolayca kullanabilecekleri büyük ..

-45%
Quickview

Play-Doh Renkleri ve Şekilleri Öğreniyorum

42,67TL 76,90TL

Play-Doh Renkleri ve Şekilleri ÖğreniyorumPlay-Doh'un yeni serisi "Shape & Learn / Şekil Ver & Öğren", kullanımı kolay setleri ve eğlenceli aktivite önerileriyle çocukları yaratıcı oyunlarla öğrenmeye teşvik ediyor, onların temel becerilerini geliştiriyor. Renkleri ve Şekilleri Öğreniyorum seti, minik ellerin kolayca kullanabilecekleri çift..

-28%
Quickview

Play-Doh Touch Hayal Gücü Stüdyosu

86,90TL 119,90TL

Play-Doh Touch Hayal Gücü StüdyosuHayal Gücü Stüdyosu ile çocukların Play-Doh oyun hamurlarıyla yaptıkları eserler dijital dünyada canlanıyor! Play-Doh Touch uygulamasını indirin, eserleri Hayal Gücü Stüdyosu’na yerleştirin ve cihazınızla taratın. Miniklerin eserleri ekranda canlanacak ve onlarla pek çok şey keşfedebilecekler. Kutuya dahil dijital ..

-35%
Quickview

Play-Doh Yaratıcı Mutfağım Dondurma Dükkanı

74,89TL 114,90TL

Play-Doh Yaratıcı Mutfağım Dondurma DükkanıÇocuklar kolayca kullanılabilen kalıplar ve sıkma araçlarıyla birbirinden renkli dondurmalar ve pek çok “soğuk” lezzet hazırlayıp onları süslerken ve sergilerken çok eğleniyorlar. Setin içinde üç Plus Yumuşak Hamur ve 2 renk oyun hamuru bulunuyor.Kutu İçeriği:  Oyun seti, aksesuarlar, 3 Plus Yumuşak H..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)