Pişirme Grubu

Tükendi
Quickview

Kırmızı Baton Kek Kalıbı

99,90TL

Kırmızı Baton Kek KalıbıKabaran hamurun mutluluğu, evin her köşesine dağılan mis gibi kokular ve mutfakların vazgeçilmezi pratik kek kalıpları. Ürün Ölçüleri:         En: 9cm        Boy: 25cm        Yükseklik: 14cmÜrün Özellikleri: Renk: Kırmızı Malz..

Tükendi
Quickview

Kırmızı Orta Boy Sos Tenceresi

108,90TL

Kırmızı Orta Boy Sos TenceresiŞık porselen deseni ile sofralarınızda fark yaratın.Ürün Ölçüleri:         En: 19cm         Boy: 16cm        Yükseklik: 7cmÜrün Özellikleri: Renk: Kırmızı Malzeme: PorselenÜrün Tipi: Tencere.....Bilgi: - M..

Tükendi
Quickview

Kırmızı Sos Tenceresi

91,50TL

Kırmızı Sos TenceresiŞık porselen deseni ile sofralarınızda fark yaratın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 18 x 14 x 9cm Ürün Özellikleri: Renk: Kırmızı Malzeme: PorselenÜrün Tipi: Sos Tenceresi.....Bilgi: - Mikrodalga ve fırında kullanılabilir.- Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız ..

Tükendi
Quickview

Mavi Kapaklı Oval Servis Kabı

379,70TL

Mavi Kapaklı Oval Servis KabıServis sunumlarınız artık çok daha şık.Ürün Ölçüleri:         En: 22cm         Boy: 34cm        Yükseklik: 3cmÜrün Özellikleri: Renk: Mavi  Malzeme: PorselenÜrün Tipi: Servis kabı.....Bilgi: - Mikrodalga ve..

Tükendi
Quickview

Mavi Sos Tenceresi

91,50TL

Mavi Sos TenceresiŞık porselen deseni ile sofralarınızda fark yaratın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 18 x 14 x 9cm Ürün Özellikleri: Renk: Mavi Malzeme: PorselenÜrün Tipi: Sos tenceresi.....Bilgi: - Mikrodalga ve fırında kullanılabilir.- Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesu..

Tükendi
Quickview

Mavi Yuvarlak 6'lı Küçük Kek Kalıbı

219,90TL

Mavi Yuvarlak 6'lı Küçük Kek KalıbıSevdiklerinizle geçireceğiniz en güzel zamanların arka şefi mutfağınızdaki görünmez en büyük yardımcılardır.Ürün Ölçüleri:        En: 10cm         Boy: 13cm       Yükseklik: 10cmÜrün Özellikleri: Renk: Mavi Malzeme: PorselenÜrün Tipi: Kek K..

Tükendi
Quickview

Mavi Yuvarlak Kek Kalıbı

146,90TL

Mavi Yuvarlak Kek KalıbıKabaran hamurun mutluluğu, evin her köşesine dağılan mis gibi kokular ve mutfakların vazgeçilmezi pratik kek kalıpları.Ürün Ölçüleri:         En: 26cm        Boy: 30cm        Yükseklik: 9cmÜrün Özellikleri: Renk: Mavi Malzeme: PorselenÜrün Tipi: ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)