Peluş Oyuncaklar

Tükendi
Quickview

Fur Real Friends Konuşan Köpeğim Charlie

264,90TL

Fur Real Friends Konuşan Köpeğim CharlieFur Real'in ilk Türkçe konuşan köpeği Charlie karşınızda! Charlie'nin 80'den fazla havlamayı çeviren ışıklı tasmasıyla, çocuklar onun ne demek istediğini anlayabilecek; eğlenceli sözlerine şaşıracak. Hareket eden kulaklarıyla oyuna bayılan Charlie, sese ve dokunuşlara da karşılık veriyor.Kutu İçeriği: Ko..

Tükendi
Quickview

Fur Real Friends Afacan Köpeğim Pax

204,90TL

Fur Real Friends Afacan Köpeğim PaxÇocuklar, Afacan Köpeğim Pax’i besleyip onu yürüyüşe çıkartabilecek. Pax mamasını yiyip oturtulunca “kakasını yapıyor”. Ayrıca sevimli köpek sesleri çıkarıyor. Kutuya iki parçalı tasması, poşeti ve mamaları da dahil.Kutu İçeriği: Afacan Köpeğim Pax, iki parçalı tasma, poşet ve mamalar.Ürün Özellikleri: SesliP..

Tükendi
Quickview

Fur Real Friends Tüylü Köpeğim Shaggy (Yeni)

346,90TL

Fur Real Friends Tüylü Köpeğim Shaggy (Yeni)Çocuklar kabarık tüylü, Yorkshire teriyer cinsi bu sevimli köpeğin tüylerini ve bıyıklarını tarayıp onu şekilden şekile sokmaya bayılacak. Kutuya dahil aksesuar, tıraş makinesi gibi ses çıkarıyor ve titriyor; minikler de bu aksesuarı kullanırken kendilerini gerçek bir hayvan kuaförü gibi hissedebiliy..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)