Beyblade Burst Evolution Avatar Turnuva Seti (Yeni)

Beyblade Burst Evolution Avatar Turnuva Seti (Yeni)

532,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 451,61TL
Marka
Ürün Kodu: HAS-C0706
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Beyblade Burst Evolution Avatar Turnuva Seti (Yeni)Beyblade Burst Avatar Turnuva Seti ile kapışmalar çok daha zorlu ve çok daha heyecanlı. Çizgi diziden ilham alınarak tasarlanan Avatar Beystadyu...

Beyblade Burst Evolution Avatar Turnuva Seti (Yeni)

Beyblade Burst Avatar Turnuva Seti ile kapışmalar çok daha zorlu ve çok daha heyecanlı. Çizgi diziden ilham alınarak tasarlanan Avatar Beystadyum ve stadyumun iki köşesine yerleştirilebilen Avatarlar ile oyuncular sadece birbirlerine karşı değil, stadyumun engellerine karşı da mücadele ediyor. 

Aksesuarın ve Beyblade Burst'ün üzerindeki kodlar Beyblade Burst uygulamasında taratılabiliyor ve oyuncular kendi sanal koleksiyonlarını da oluşturabiliyor.

Kutu İçeriği: Üç parçadan oluşan 2 Beyblade Burst ve 2 Beyblade Burst Fırlatıcı

Ürün Özellikleri: Mobil uygulamalı

Yaş: 8 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Erkek

Kutu Ölçüsü: 47 x 37 x 9cm

Beyblade Burst Güçleri (Güçler 10 Puan üzerinden değerlendirilir*):

VALTRYEK V2

Disk Tipi: D01

Performans Tipi: TA06

KERBEUS K2

Disk Tipi: D04

Performans Tipi: TD04

Saldırı:
60
Çarpışma:
42
Savunma:
18
Ağırlık:
26
Çeviklik:
83
Dayanma Gücü:
01
* Yukarıda belirtilen Beyblade Burst güçleri ürün kutusu arkasında yazılı olarak belirtilmiş güç göstergeleridir.

Beyblade Turnuva Çizelgesi
Beyblade Turnuva çizelgesini aşağıdaki linkten indirerek muhteşem Beyblade turnuvalarınızı orijinal çizelge üzerine kaydedebilirsiniz. Çizelgeyi aşağıdaki "tıklayınız" kelimesine tıkladığınızda açılan orijinal çizelgeyi bilgisayarınıza indirip, herhangi bir yazıcıdan çıktı alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Orijinal Beyblade Turnuva çizelgesini indirmek için tıklayınız.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.