My Little Pony

-22%
Quickview

My Little Pony Figür (Yenilendi)

27,90TL 35,90TL

My Little Pony Figür (Yenilendi)Asortileri yenilenen Pony Figür serisinde My Little Pony filminin karakterlerinin figürleri yer alıyor. Her Pony figürün gövdesinde kişiliğini yansıtan dijital baskılı bir sahne var. 7,5 cm boyundaki Pony figürlerin renkli saçlarına şekil vermek için her pakete tarak da dahil. Rainbow Dash, Fluttershy, Pinkie Pi..

-21%
Quickview

My Little Pony Pırıltılı Prenses Pony (Yeni)

47,40TL 59,90TL

My Little Pony Pırıltılı Prenses Pony (Yeni)Kızlar, Arkadaşlık Festivali'ni en sevdikleri prenses Pony'lerle kutlayabilecek! Prenses Celestia ve Prenses Cadance'ın yarı saydam figürlerinin bacaklarında canlı, pırıltılı desenler yer alıyor. Prenseslerin muhteşem güzellikteki kanatları da simlerle pırıl pırıl parlıyor. 7,5 cm boyundaki Prenses P..

-21%
Quickview

My Little Pony Prenses Celestia Işıklı Figür (Yeni)

127,90TL 162,90TL

My Little Pony Prenses Celestia Işıklı Figür (Yeni)My Little Pony filminden ilham alınarak tasarlanan Prenses Celestia Işıklı Figür, prensesin kendisi gibi ışık saçıyor. Figürün üzerindeki güneş şeklindeki Sevimli İşaret’e bastırıldığında gövdesinde ışık yanıyor ve ışıklar renk değiştiriyor. Yarı saydam kanatları simlerle pırıl pırıl parlıyor...

-31%
Quickview

My Little Pony Rarity'nin Moda Atölyesi

68,90TL 99,90TL

My Little Pony Rarity'nin Moda AtölyesiCanterlot Sarayı'nda yapılacak Kraliyet Balosu için heyecan artarken çocukların en sevdiği Pony'ler de baloya hazırlanıyor. Rarity'nin Moda Atölyesi oyun setindeki kaydırmalı mekanizma Rarity'nin giysileri hızla değiştirmesine yardımcı oluyor. Giysileri giydirip çıkartmak için kaydırma mekanizması ileri geri h..

-16%
Quickview

My Little Pony Sürprizli Pony'ler (Yeni)

64,90TL 76,90TL

My Little Pony Sürprizli Pony'ler (Yeni)Sürprizli Pony'ler serisinde yer alan Pinkie Pie, Rarity ve Songbird Serenade, havalı tarzları ve pırıltılı etekleriyle göz kamaştırıyor. My Little Pony filminden ilham alınarak tasarlanan Pony figürün üzerindeki Sevimli İşaret'e bastırıldığında eteği dönüyor. Figür 7,5 cm boyunda. Kutu İçeriği: Rar..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)