Mutfak ve Sofra

Mutfak ve Sofra ürünleri ile ilgili aradığınız en iyi markalar Fredigo'da. Mutfak ve Sofra ürünleri, servis, sunum, sofra sunumları, servis standları, servis setleri, servis tabakları, servis kabı, servis gereçleri, tepsiler, fırın kabı, kek kabı, kek kalıbı, tencere, sürahi, bardak, su bardağı, kupa, tabak, çatal, bıçak, kaşık, çay kaşıkları, çerezlik, baharatlık,  pişirme grubu ürünlerini ve daha fazlasını hemen keşfedin.

Tükendi
Quickview

Dantel Luster Füme Şekerlik

40,90TL

Dantel Luster Füme ŞekerlikSunumlarınız her zaman şık olsun.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 14cm Ürün Özellikleri: Renk: Füme Malzeme: CamÜrün Tipi: Şekerlik.....Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz.- Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi..

Tükendi
Quickview

3'lü Ananas Baharatlık

249,90TL

3'lü Ananas BaharatlıkBaharatlarınızı güvenle saklayıp, muhafaza edebileceğiniz 3'lü baharat seti ile yaz esintileri mutfağınıza taşıyın.Ürün Ölçüleri:        Ebat: 9 x 9 x 20cmÜrün Özellikleri: Renk: Yeşil  Desen: TropikÜrün Tipi: Baharatlık.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiy..

Tükendi
Quickview

Akasya Yaprak Desenli Büyük Dikdörtgen Tepsi

438,90TL

Akasya Yaprak Desenli Büyük Dikdörtgen TepsiTropik esintileri evinizde hissedeceğiniz ve sunumlarınıza yansıtacağınız keyifli bir servis sağlayacak.Ürün Ölçüleri:         En: 27 cm        Boy: 52 cmÜrün Özellikleri: Desen: Tropik Yaprak Desenli Malzeme: AhşapÜrün Tipi: Tepsi ......

Tükendi
Quickview

Akasya Yaprak Desenli Dikdörtgen Tepsi

377,90TL

Akasya Yaprak Desenli Dikdörtgen TepsiTropik esintileri evinizde hissedeceğiniz ve sunumlarınıza yansıtacağınız keyifli bir servis sağlayacak.Ürün Ölçüleri:        En: 30 cm        Boy: 43 cmÜrün Özellikleri: Desen: Tropik Yaprak Desenli        ..

Tükendi
Quickview

Alhambra Green 3'lü Su Bardağı

127,90TL

Alhambra Green 3'lü Su BardağıAlhambra serisinin etnik desenleri meşrubat bardağına farklı bir anlam katıyor.Ürün Özellikleri: Renk: Yeşil  Malzeme: CamÜrün Tipi: Su bardağı, meşrubat bardağı.....Bilgi:- Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Süngerlerin yumuşak yüzeyi ile temizleyebilirsiniz. - Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için..

Tükendi
Quickview

Altın - Kahverengi Büyük Boy Yaprak Tabak

272,88TL

Altın - Kahverengi Büyük Boy Yaprak TabakŞık ve estetik tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir parça.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 44cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın, Kahverengi Malzeme: Ürün Tipi: Tabak, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarl..

Tükendi
Quickview

Altın - Kahverengi Yaprak Tabak

220,87TL

Altın - Kahverengi Yaprak TabakŞık ve estetik tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayacak bir parça.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 36cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın, Kahverengi Malzeme: Ürün Tipi:  Tabak, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları ..

Tükendi
Quickview

Altın Çiçekli Tabak

361,92TL

Altın Çiçekli TabakÇiçek detayı ve şıklığı ile evinize farklı bir dokunuş yansıtın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 46cmÜrün Özellikleri: Malzeme:  Renk: Altın, gümüşÜrün Tipi: Servis tabak, dekoratif obje, dekoratif tabak......Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "De..

Tükendi
Quickview

Altın Dikdörtgen Tabak

384,98TL

Altın Dikdörtgen TabakDekoratif tabaklar ile dekorasyonuzu tamamlayın.Ürün Ölçüleri:         Ebat: 30cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın Malzeme: Döküm AlüminyumÜrün Tipi: Tabak, dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi altında incel..

Tükendi
Quickview

Altın Dövmeli Meyvelik

392,73TL

Altın Dövmeli MeyvelikIşıltıyı ve modern bir zarafeti, sunumları ile şölene döndürmek isteyenlerin tercihi...Ürün Ölçüleri:         Ebat: 26cmÜrün Özellikleri: Malzeme: Metal Kaplama Renk: AltınÜrün Tipi: Meyvelik.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" kategorisi ..

Tükendi
Quickview

Altın İşlemeli Kare Meyvelik

180,17TL

Altın İşlemeli Kare MeyvelikTabağa işlenen estetik motifleriyle şık bir seçim. Ürün Ölçüleri:         Ebat: 28cmÜrün Özellikleri: Renk: Altın Malzeme: Ürün Tipi: Meyvelik, dekoratif obje, dekoratif tabak.....Bilgi: Ayrıca mekan dekorasyonlarınız için ihtiyacınız olan aksesuarları "Dekorasyon" k..

Tükendi
Quickview

Artist Green 3'lü Su Bardağı

101,90TL

Artist Green 3'lü Su BardağıAlhambra serisi ile meşrubat bardağına farklı bir dokunuş.Ürün Özellikleri: Renk: Yeşil   Malzeme: Cam        Kabartma: Cam bardak üzerinde yeşil desen kabartmaları bulunmaktadır.Ürün Tipi: Su bardağı, meşrubat bardağı......Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Süngerlerin ..

Tükendi
Quickview

Artist Yellow 3'lü Su Bardağı

101,90TL

Artist Yellow 3'lü Su BardağıAlhambra serisi ile meşrubat bardağına farklı bir dokunuş.Ürün Özellikleri: Renk: Sarı Malzeme: Cam        Kabartma: Cam bardak üzerinde sarı desen kabartmaları bulunmaktadır.Ürün Tipi: Su bardağı, meşrubat bardağı......Bilgi:- Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Süngerlerin yumuşak yüzeyi..

Tükendi
Quickview

Beyaz Boncuklu Gümüş Kaplama 6'lı Çay Kaşığı Seti

249,90TL

Beyaz Boncuklu Gümüş Kaplama 6'lı Çay Kaşığı SetiBoncuk detayı ile sofralarında şıklık yakalamak isteyenler için.Ürün Ölçüleri:         Ebat: cmÜrün Özellikleri: Renk: GümüşÜrün Tipi: Çay kaşığı.....Bilgi: - Elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Çizmez sünger veya süngerlerin yumuşak yüzeyi ile temizleyebilirsiniz...

Tükendi
Quickview

Beyaz Gül Desenli Kare Tepsi

259,90TL

Beyaz Gül Desenli Kare TepsiGül desenli kare tepsi evinize ve sofralarınıza farklı bir tarz katar. Şıklığı ve estetiği bir arada yaşayın.Ürün Ölçüleri:         En: 42cm        Boy: 42 cmÜrün Özellikleri: Desen: Gül Malzeme: AhşapÜrün Tipi: Tepsi..... Bilgi:- Tepsiyi nemli bir bez ile ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 67 (5 Sayfa)