Mega Bloks Eğlenceli Blok Torbaları

Mega Bloks Eğlenceli Blok Torbaları

56,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 48,05TL
Ürün Kodu: MTL-CNH08
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Mega Bloks Eğlenceli Blok TorbalarıMega Bloks Eğlenceli Blok Torbaları’nın 2 farklı modeli bulunur. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Her birinde 20 mega blok bulunan bu torbalar özel tutma yerine sahip. Bu sayede ...

Mevcut Seçenekler:

Mega Bloks Eğlenceli Blok Torbaları

Mega Bloks Eğlenceli Blok Torbaları’nın 2 farklı modeli bulunur. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Her birinde 20 mega blok bulunan bu torbalar özel tutma yerine sahip. Bu sayede kolayca istenilen yere taşınabilir. Bloklar ile oynamak çocukların el-göz koordinasyonunu ve yaratıcılıklarını geliştirir.

Mega Bloks eğlenceli blok torbaları sayesinde çocuklarınız birbirinden eğlenceli şekilleri hayal güçlerini kullanarak diledikleri gibi oluşturur. Her birinde 20 mega blok bulunan ve okul öncesi çocukların en çok sevdikleri hayvan, araba ve sayılar temalarını içeren blok torbaları sayesinde minikleriniz el göz koordinasyonlarını geliştirirken, sebep sonuç ilişkisi kurmayı da öğreniyor. 1-5 yaş arası çocuklar için ideal olan bu oyuncaklar özel tutma yerlerine sahip çantalarıyla da kolayca saklanıp her yere taşınabiliyor.

Kutu İçeriği: 20 mega bloklar

Ürün Özellikleri: Çocukların el-göz koordinasyonunu ve yaratıcılıklarını geliştirir.

Yaş: 1 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 20,5 x 25,5 x 10cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.