Mega Bloks 40 Parça Blok Kutusu

Mega Bloks 40 Parça Blok Kutusu

85,30TL
Kdv. Hariç Fiyat 72,29TL
Ürün Kodu: MTL-FRX19
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Mega Bloks 40 Parça Blok KutusuCapcanlı renklerle 40 blok içeren özel paketli Mega Blok’lar. Farklı renk ve şekillerdeki bloklar ile çocuğun hayal gücünü destekler. Hayal ettiği şeyleri inşa ederken yaratıcılıkları gelişir. Ok...

Mega Bloks 40 Parça Blok Kutusu

Capcanlı renklerle 40 blok içeren özel paketli Mega Blok’lar. Farklı renk ve şekillerdeki bloklar ile çocuğun hayal gücünü destekler. Hayal ettiği şeyleri inşa ederken yaratıcılıkları gelişir. Okul öncesi 1-5 yaş çocuklar için uygundur. Diğer Mega Bloks setleri ile uyumludur.

Hayal et… ve 40 renkli blokla inşa et! Çocuğunuz 40 renkli bloğu hayal ettikleri şeyleri yaratmak için kullandıklarında yeni keşifler yapacak! Yüksek kuleler, çılgın kaleler, sevimli hayvanlar ve hatta kocaman şehirler inşa edilsin! Miniklerin kolayca takıp çıkarabileceği bu özel bloklar, duyu ve ince motor becerilerinin gelişimine destek olur. Saklama kutusu ise eğlenceli bir blok şeklinde!   

Minik ellerin kolayca kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bloklarla oynamak erken çocuk gelişimini destekler. Kolayca takılıp çıkarılabilen bloklar ile sınırsız oyun seçeneği! Diğer Mega Bloks® okul öncesi oyuncakları ile birleştir ve yeni şeyler inşa et!

Kutu İçeriği: ​40 parlak renkli blok.

Ürün Özellikleri: Erken çocuk gelişimini, duyu ve ince motor becerilerinin gelişimine destek olur.

Yaş: 1 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 21,5 x 25.5 x 21.5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.