Mattel Games

Quickview

Bounce Off

89,90TL

Bounce OffBounce Off ile tanışmaya hazır mısınız? 7 yaş ve üstü tüm ailenin ve arkadaş gruplarının keyifle oynayacağı bu eğlenceli oyun oynaması basit ve bir o kadar da keyifli. Oyunun amacı; rakipten önce seçtiğin karttaki şekli tahta üzerinde oluşturmak. Ama bunu yapmak için topu masada bir kez sektirerek tahtaya yerleştirmek gerekiyor. Bu sı..

2-3 gün içinde
Quickview

Scrabble Junior Türkçe

143,50TL

Scrabble Junior TürkçeÇocuklar için hazırlanmış Scrabble. Daha küçük çocuklar, üzerinde resim olan harfleri birleştirerek eğlenceye başlayabilirler. Daha büyük çocuklar ise tüm kelimeleri kendileri yaparak oyunun tadını çıkartabilirler. Çocukların kelime dağarcığı gelişirken, imla kuralları becerileri de artar. Kutu İç..

2-3 gün içinde
Quickview

Scrabble Original (İngilizce)

131,70TL

Scrabble Original (İngilizce)Scrabble™, her zaman en E-Ğ-L-E-N-C-E-L-İ masa oyunu! Oyun tahtası üzerine dizilebilen harflerden oluşan Scrabble™ ile oyuncular, farklı puan değerlerine sahip harf taşlarını kullanarak kelimeler yaratıyorlar. Puanlar harflerin puan değerlerine ve oyun tahtası üzerindeki ödüllü karelere göre belirleniyor ve oyunun amacı..

2-3 gün içinde
Quickview

Scrabble Original Türkçe

119,89TL

Scrabble Original TürkçeHarfleri ve insanları bir araya getirir! Scrabble dünyanın bir numaralı kelime oyunu! Dünya çapında sevilen bu oyunu oynayın, kelimelerle, arkadaşlarınızla ve ailenizle yeni bağlar kurun. Tahtanın üstündeki kelimelere dik olarak, bu kelimelerin harflerini de içerecek şekilde yeni kelimeler oluşturun. Alabileceğiniz en ..

2-3 gün içinde
Quickview

Scrabble Travel Türkçe

91,70TL

Scrabble Travel TürkçeBildiğiniz ve severek oynadığınız Scrabble şimdi seyahat boyu ile çok pratik ve kullanışlı. İstenilen her yere taşınabilen ve sevilen oyun Scrabble’ın seyahatlerde kullanılabilecek ufak boyutta olanı. İster trende, ister uçakta, ister tatilde oyna. Dünyaca ünlü, çok sevilen bu oyunu yanınızda istediğiniz yere götürün. O..

Quickview

Uno Kartlar

29,90TL

Uno KartlarUno Kartları ile artık Uno Kart Oyunu heyecanına, yenilenen Uno sayesinde yep yeni bir heyecan katabilirsin! UNO ile çılgın eğlenceye hazır mısın? Yenilenen UNO’nun içerisinde eski kartlarla beraber kuralları herkesin belirlediği ve çok eğlenceli 4 tane çılgın kart da bulunuyor.Kutu İçeriği: 112 kart, oyun talimatları. Yaş:&nbs..

2-3 gün içinde
Quickview

Uno Kartlar Deluxe (Türkçe)

59,90TL

Uno Deluxe Kartları (Türkçe)UNO Deluxe Kartları; kalemi ve kart kutusu bulunan özel bir oyun seti. Kullanışlı kutusu sayesinde kartlar yerlerinden rahatça çıkartılır, oyun bittiğinde yerine geri konularak kolayca saklanabilir.İster usta bir UNO oyuncusu, ister UNO oynamayı yeni öğrenmiş olun, klasik oyunun bu delüks modeline bay..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)