Makaslar

Quickview

Craft and Arts Şekilgeç Makas 5"

52,90TL

Craft and Arts Şekilgeç Makas 5"Şekilli makaslar kağıdı farklı şekillerde kesmeye yarar. Paket içinde 1 adet makas gövdesi ve 6 farklı şekillerde olan makas uçları bulunmaktadır.Ürün Özellikleri:6 farklı şekilErgonomik tasarlanmış,Yuvarlatılmış uç,Kağıt için uygundur,Paslanmaz çelik...

Quickview

Craft and Arts Çocuk Sol El Makası 5,25"

30,70TL

Craft and Arts Çocuk Sol El Makası 5,25"Ergonomik tasarımı sayesinde sol elini kullanan çocukların zorlanmadan kesim yapmasını sağlar.Ürün Özellikleri:Ergonomik tasarlanmış,Sol el için tasarlanmıştır,Yuvarlatılmış uç,Kağıt için uygundur,Paslanmaz çelik...

Quickview

Mas Force Makas 20cm

16,90TL

Mas Force Makas 20cm20 cm uzunluğunda olan makas parmaklarınızla ergonomik şekilde kavrayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Makas körelmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Ürün Özellikleri:Yüksek performans, uzun ömürlü, çelik bıçaklı,Özel bilenmiş ağızları kağıdı daha iyi kesmeye yarar,Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutuş,T..

Quickview

Mas Force Makas 22cm

18,50TL

Mas Force Makas 22cm22 cm uzunluğunda olan makas parmaklarınızla ergonomik şekilde kavrayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Makas körelmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Ürün Özellikleri:Yüksek performans, uzun ömürlü, çelik bıçaklı,Özel bilenmiş ağızları kağıdı daha iyi kesmeye yarar,Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutuş,T..

Quickview

Mas Force Makas 25cm

23,51TL

Mas Force Makas 25cm25 cm uzunluğunda olan makas parmaklarınızla ergonomik şekilde kavrayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Makas körelmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Ürün Özellikleri:Yüksek performans, uzun ömürlü, çelik bıçaklı,Özel bilenmiş ağızları kağıdı daha iyi kesmeye yarar,Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutuş,T..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)