L.O.L. Simli Bebekler 7 Sürpriz (Yeni Seri 3)

L.O.L. Simli Bebekler 7 Sürpriz (Yeni Seri 3)

99,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 84,66TL
Ürün Kodu: GIO-LLU18000
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

L.O.L. Simli Bebekler 7 Sürpriz (Yeni Seri 3)7 kat simli sürpriz L.O.L eğlencesi yeni L.O.L bebek ve aksesuarlarla seni bekliyor!Her bebeğin farklı özelliği ve aksesuarları bulunan 35’in üzeri...

L.O.L. Simli Bebekler 7 Sürpriz (Yeni Seri 3)

7 kat simli sürpriz L.O.L eğlencesi yeni L.O.L bebek ve aksesuarlarla seni bekliyor!

Her bebeğin farklı özelliği ve aksesuarları bulunan 35’in üzerinde popüler ve çok özel 7 sürpriz L.O.L bebekleri biriktirmek çok eğlenceli!

Queen Bee ve diğer favori Seri 1 bebekleri ise yepyeni kıyafetlerle geliyor! 12 adet karakter bulunmaktadır.

Kutu İçeriği: 

1. İpucu etiketleri

2. Sürpriz özellik etiketleri

3. Şişe

4. Ayakkabılar

5. Kıyafet

6. Aksesuar

7. L.O.L. Simli Bebek (su ile sürpriz fonksiyonu ortaya çıkıyor)

Yaş: 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız

Top Ölçüsü: 10 x 10 x 10cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.