L.O.L. Bebekler Confetti Pop 9 Sürpriz (Yeni Seri 3)

L.O.L. Bebekler Confetti Pop 9 Sürpriz (Yeni Seri 3)

124,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 105,85TL
Ürün Kodu: GIO-LLU09000
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

L.O.L. Bebekler Confetti Pop 9 Sürpriz (Yeni Seri 3)Seri 3’ün en orijinal ve en eğlenceli ürünü çocuklarla buluşmaya hazır! Yepyeni L.O.L. Bebekler bu kez 9 sürpriz ile geliyor. Üstelik, en g...

L.O.L. Bebekler Confetti Pop 9 Sürpriz (Yeni Seri 3)

Seri 3’ün en orijinal ve en eğlenceli ürünü çocuklarla buluşmaya hazır! Yepyeni L.O.L. Bebekler bu kez 9 sürpriz ile geliyor. Üstelik, en güzel sürpriz en sonunda!

Çocuklar L.O.L. Bebekler 9 Sürpriz topunu oyun seti veya taşıma çantası olarak kullanabilirler.

Kutu İçeriği:

1. İpucu etiketleri

2. Sürpriz özellik etiketleri

3. Şişe

4. Ayakkabılar 

5. Kıyafet

6. Aksesuar

7. Yüzük dövme

8. L.O.L. Bebek (su ile sürpriz fonksiyonu ortaya çıkıyor)

9. SÜRPRİZ!

1 adet Koleksiyoncu Rehberi bulunuyor.

Yaş: 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız

Top Ölçüsü: 10,03 x 10,03 x 10,03cm 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.