LEGO DUPLO İlk Alfabe Kamyonum

LEGO DUPLO İlk Alfabe Kamyonum

233,90TL -35%
Kdv. Hariç Fiyat 198,22TL
Marka
Ürün Kodu: ADR-LED10915
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

LEGO DUPLO İlk Alfabe KamyonumLEGO DUPLO Alfabe Kamyonu ile çocukları modeller yapmaya, oynamaya ve öğrenmeye teşvik edin. Modeller yapın! Ayırmak, yığmak ve kamyonla taşımak için 26 harfli yapım parçası var. Bol bol oyun ...

LEGO DUPLO İlk Alfabe Kamyonum

LEGO DUPLO Alfabe Kamyonu ile çocukları modeller yapmaya, oynamaya ve öğrenmeye teşvik edin. Modeller yapın! Ayırmak, yığmak ve kamyonla taşımak için 26 harfli yapım parçası var. Bol bol oyun oynayın!

Küçük çocuklar, Lego ilk alfabe kamyonu yapım parçalarını taşırken erkek çocuk, kız çocuk ve sevimli ayı ile hayali maceralar yaşayacak. Öğrenin öğrenin öğrenin! Okul öncesi çağdaki çocuklar alfabenin tüm harflerini tanıyacak ve kısa sürede basit kelimeleri yazmayı öğrenecek!

Eğlenceli öğrenme, hayali oyunlar ve yaratıcı yapımlar için mükemmel. Çocuklar yapım parçalarını taşıyıp birleştirirken ince motor becerileri gelişir, aynı zamanda harfleri ve alfabeyi öğrenirler. Çocuk dostu parça bulunur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.