LEGO Classic Yaratıcılık Pencereleri

LEGO Classic Yaratıcılık Pencereleri

329,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 279,58TL
Marka
Ürün Kodu: ADR-LMC11004
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

LEGO Classic Yaratıcılık PencereleriLEGO Classic Yaratıcılık Pencereleri setiyle LEGO modellerinde pencereleri ve kapıları kullanmanın yeni yaratıcı yollarını keşfet. Her tür eğlenceli LEGO oyuncağını yapmak için rengarenk...

LEGO Classic Yaratıcılık Pencereleri

LEGO Classic Yaratıcılık Pencereleri setiyle LEGO modellerinde pencereleri ve kapıları kullanmanın yeni yaratıcı yollarını keşfet. Her tür eğlenceli LEGO oyuncağını yapmak için rengarenk LEGO yapım oyuncakları parçaları, gözler, tekerlekler ve çok çeşitli pencereler ve kapılardan oluşan bir koleksiyondan istediğini seç. Mutfak dolabından karnı olan tekerlekli bir robot, uzaylı bir pilotu olan bir roket ev ya da pencereden kanatları olan çalışkan bir arı yap. Sonra garajı ve havalı kırmızı bir arabası olan bir bungalov inşa et, perili bir evde korkuyla eğlenceyi birlikte yaşa ya da çizme şeklinde şirin bir ayakkabı ev yap! LEGO Classic yapım setleriyle hayal edebilir, yapabilir ve oynayabilirsin.

Çocukların klasik LEGO oyuncakları yapması için çok sayıda farklı pencere ve kapının yanı sıra gözler, tekerlekler, menteşeler ve yapım parçalarından oluşan karışık renkli LEGO parçaları dahildir.

- Sınırsız yaratıcı oyunlara olanak tanıyan canlı ve renkli LEGO yapım parçaları içerir.

- Bu yapım oyuncağı, yeni başlayan LEGO severler için 3 yapım zorluğu seviyesi sunar.

- LEGO modellerini tekrar tekrar yapmayı kolaylaştıran bir yapım parçası ayırıcı dahildir.

- LEGO Classic yapım setleriyle yaratıcılığını geliştir!

Bu set 450 parçadan oluşur.

Bu LEGO Classic Yaratıcılık Pencereleri yapım seti, 4 yaş ve üstü için uygun bir yapım ve oyun deneyimi sunar.

Kutu İçeriği: 450 LEGO parçası

Yaş: 4 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.