Kırtasiye

Kırtasiye ürünleri ile ilgili aradığınız en iyi markalar Fredigo'da. Kırtasiye ürünleri, kalemler ve yazı gereçleri, boyalar ve boya ürünleri, masaüstü gereçleri, yapıştırıcı ve bantlar, kağıt ürünleri, dosya ve klasörler, genel kırtasiye ürünleri, değişik kırtasiye ürünleri, sevimli kırtasiye ürünleri, tükenmez kalemler, keçe uçlu kalemler, keçeli kalemler, keçeli boya kalemleri, kuru boya kalemleri, sulu boyalar, pastel boyalar, parmak boyası, fosforlu kalemler, kurşun kalemler, kalemtıraşlar, permanent ve markörler, kurşun kalemler, silgiler, masa setleri, masaüstü kırtasiye setleri, büyüteçler, hesap makineleri, makaslar, ataşlar, ataçlar, kıskaçlar, raptiye, iğne ve çiviler, tel zımba makineleri, zımba telleri, delgeçler, kart ve kağıt tutucuları, bant ve bant kesicileri, ahşap ve model yapıştırıcılar, hamur yapıştırıcıları, stick yapıştırıcılar, yapışkanlı not kağıtları, sayfa ayraçları ve işaretleme gereçleri, poşet dosyalar, telli dosyalar, piller, mıknatıs ve magnetler gibi birçok çeşit ürünü ve daha fazlasını hemen keşfedin.

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Masa Üstü Kollu Kalemtıraş

29,91TL

Faber Castell Masa Üstü Kollu Kalemtıraş 1822Faber Castell Masaüstü Kalemtraş kendine ait özel haznesine sahip. Hazneli kalemtraş modelleri arasında en çok beğenilen kalemtraşlar serisinde  bu kalemtraş mutlaka yerini alıyor. Kollu kalemtraş mekanizması sayesinde kalemlerinizi açmak artık bir eğlenceye dönüşüyor. Bu Kollu ve çevirmeli yapısınd..

2-3 gün içinde
Quickview

Craft and Arts Şekilgeç Makas 5"

52,90TL

Craft and Arts Şekilgeç Makas 5"Şekilli makaslar kağıdı farklı şekillerde kesmeye yarar. Paket içinde 1 adet makas gövdesi ve 6 farklı şekillerde olan makas uçları bulunmaktadır.Ürün Özellikleri:6 farklı şekilErgonomik tasarlanmış,Yuvarlatılmış uç,Kağıt için uygundur,Paslanmaz çelik...

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell 4 Renk 70x70 Kalp Yapışkan Notluk

10,50TL

Faber Castell 4 Renk 70x70 Kalp Yapışkan NotlukKalp şeklinde olan, solvent içermeyen su bazlı yapışkan notluk. Paket içinde 4 farklı renkten oluşan yapışkan not kağıtları bulunmaktadır. Ürün Özellikleri:Solvent içermez, Sarı, yeşil, turuncu ve pembe,70x70mm, 4x50 sayfa...

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell 4 Renk 70x70 Elma Yapışkan Notluk

0,00TL

Faber Castell 4 Renk 70x70 Elma Yapışkan NotlukElma şeklinde olan, solvent içermeyen su bazlı yapışkan notluk. Paket içinde 4 farklı renkten oluşan yapışkan not kağıtları bulunmaktadır. Ürün Özellikleri:Solvent içermez, Sarı, yeşil, turuncu ve pembe,70x70mm, 4x50 sayfa...

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 24 Renk Metal Kutu (Fırça Hediyeli)

67,50TL

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 24 Renk Metal Kutu (Fırça Hediyeli)Metal kutu içinde 24 farklı renkte Aquarell boya kalemi ve 1 adet fırça hediyesi bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Kuvvetli ve canlı renkler, Suda çözünebilir renkler, Fırça ve su ile sınırsız yaratıcılık,Eğitime uygun amaçlı, özel seçilmiş renkler,Fırça hediyeli,SV:..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Bicolor Çift Uçlu Kuru Boya Kalemi 24 Renk

23,90TL

Faber Castell Bicolor Çift Uçlu Kuru Boya Kalemi 24 RenkKutu içinde 24 farklı renkte bicolor çift uçlu kuru boya kalem çeşitleri bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli,Parlak, canlı ve örtücü renkler,Kolay açılır,2 renk 1 kalemde,Ekolojik boya kalemleri %100 FSC sertifikalı plantasyon ormanlarından üretilmektedir...

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Kamyon 33 Renk (Metal Kutu)

96,50TL

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Kamyon 33 Renk (Metal Kutu)Kamyon şeklindeki Faber Castell kutu içinde 33 farklı renkte eğlenceli keçeli kalem çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kutu içeriğinde ekstra bağlatı parçaları bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Dayanıklı ve parlak renkler,Kesintisiz ve örtücü boyama özelliği,Birbirine bağlanan havaland..

Tükendi
Quickview

Faber Castell Orange Kurşun Kalem Seti

13,90TL

Faber Castell Orange Kurşun Kalem SetiTuruncu olan her şey sağlık verir insana; O zaman hayatınıza bu rengi katmanın tam sırası.Canınız sıkıldıysa ofiste, bir bardak portakal suyunun ardından tüm yazılarınızı orange serisi kurşun kalemlerle yazın. Kendinizi iyi hissedeceksiniz...Faber Castell Orange kurşun kalem seti 4 adet kalem ve 1 adet silgiden..

Tükendi
Quickview

Faber Castell Ocean Kurşun Kalem Seti

13,90TL

Faber Castell Ocean Kurşun Kalem SetiDoğanın en güzel rengidir mavi. Bazen onu üstümüze bir örtü gibi çekeriz deniz olur; bazen de ufka dalıp gideriz gökyüzü olur. Okyanuslara açılarak mavinin içinde kaybolmak için mavi renkli kurşun kalemler tam size göre. Faber Castell Ocean kurşun kalem seti 4 adet kalem ve 1 adet silgiden oluşmaktadır. Ocean ku..

2-3 gün içinde
Quickview

Maped 75mm Blisterli Büyüteç

25,90TL

Maped 75mm Blisterli BüyüteçMaped blisterli büyüteçin elde kolay ve ergonomik tutuşa sahip tutacak özelliği ile büyütmek istediğiniz alanları 3 kata kadar büyük görebilirsiniz.Ürün Özellikleri:75mm optik cam, Büyütme: x3,Ergonomik tutacak...

4-8 gün içinde
Quickview

Maped Tatoo 4'lü Mıknatıs Magnet (30mm)

9,40TL

Maped Tatoo 4'lü Mıknatıs Magnet (30mm)Yuvarlak yapısında olan Maped mıknatıs magnet ile ofisiniz yada eviniz daha renkli olacak. Maped Tatoo mıknatıs magnet ile mıknatıslı duvar panosu ve buzdolabı gibi alanlarda notlarınızı kolayca sabitleyebilirsiniz.Pakette 4 adet farklı desenden oluşan mıknatıs magnet bulunmaktadır. Fashion ve Pow! serisi olma..

4-8 gün içinde
Quickview

Mas Zoo Mavi Simit Ataş, Kıskaç, Harita Çivisi, Top Çivi Seti

24,90TL

Mas Zoo Mavi Simit Ataş, Kıskaç, Harita Çivisi, Top Çivi SetiMas Zoo özel tasarlanmış yuvarlak simit kutusunda, mavi renkten oluşan ve farklı amaçlar için kullanılan 4'lü ataş, omega kıskaç, harita çivisi ve top çivi seti bulunmaktadır. Özel tasarlanmış kutu içeriği: Ataş 25mm - 40 adet Omega Kıskaç 19mm - 5 adet Harita Çivisi -..

4-8 gün içinde
Quickview

Mas Zoo Mor Yuvarlak Ataş, Kıskaç, Harita Çivisi, Top Çivi Seti

37,50TL

Mas Zoo Mor Yuvarlak Ataş, Kıskaç, Harita Çivisi, Top Çivi SetiMas Zoo özel tasarlanmış yuvarlak kutusunda, mor renkten oluşan ve farklı amaçlar için kullanılan 4'lü ataş, omega kıskaç, harita çivisi ve top çivi seti bulunmaktadır. Özel tasarlanmış kutu içeriği: Ataş 25mm - 40 adet Omega Kıskaç 19mm - 5 adet Harita Çivisi - 25 a..

4-8 gün içinde
Quickview

Mas Zoo Sevimli Ayıcık Cam Kavanoz Sarı Ataş

19,89TL

Mas Zoo Sevimli Ayıcık Cam Kavanoz Sarı AtaşMas Zoo özel tasarlanmış ayıcık cam kavanoz içinde, sarı renkten oluşan 140 adet ataş bulunmaktadır. Özel tasarlanmış cam kavanoz içeriği:Ataş 25mm - 240 adet..

2-3 gün içinde
Quickview

Stabilo Point 88 Colormatrix 25'li Roller Keçeli Kalem Seti (Sarı)

259,00TL

Stabilo Point 88 Colormatrix 25'li Roller Keçeli Kalem Seti (Sarı)Hemen dikkatinizi çekecek Stabilo Point 88 keçeli kalemi tüm dünyada birçok insan tarafından sevilmesi ve 6 milyarın üzerinde satılmasıyla değişmeyen bir klasiktir. 25'li Stabilo ile ister metin yazın, not alın, altını çizin, metinlerinizi planlayın, göz alıcı renk serisi ihtiya..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 140 (10 Sayfa)