Kalemler ve Yazı Gereçleri

Quickview

Faber Castell Masa Üstü Kollu Kalemtıraş

29,91TL

Faber Castell Masa Üstü Kollu Kalemtıraş 1822Faber Castell Masaüstü Kalemtraş kendine ait özel haznesine sahip. Hazneli kalemtraş modelleri arasında en çok beğenilen kalemtraşlar serisinde  bu kalemtraş mutlaka yerini alıyor. Kollu kalemtraş mekanizması sayesinde kalemlerinizi açmak artık bir eğlenceye dönüşüyor. Bu Kollu ve çevirmeli yapısınd..

Quickview

Faber Castell Orange Kurşun Kalem Seti

13,90TL

Faber Castell Orange Kurşun Kalem SetiTuruncu olan her şey sağlık verir insana; O zaman hayatınıza bu rengi katmanın tam sırası.Canınız sıkıldıysa ofiste, bir bardak portakal suyunun ardından tüm yazılarınızı orange serisi kurşun kalemlerle yazın. Kendinizi iyi hissedeceksiniz...Faber Castell Orange kurşun kalem seti 4 adet kalem ve 1 adet silgiden..

Quickview

Faber Castell Ocean Kurşun Kalem Seti

13,90TL

Faber Castell Ocean Kurşun Kalem SetiDoğanın en güzel rengidir mavi. Bazen onu üstümüze bir örtü gibi çekeriz deniz olur; bazen de ufka dalıp gideriz gökyüzü olur. Okyanuslara açılarak mavinin içinde kaybolmak için mavi renkli kurşun kalemler tam size göre. Faber Castell Ocean kurşun kalem seti 4 adet kalem ve 1 adet silgiden oluşmaktadır. Ocean ku..

2-3 gün içinde
Quickview

Stabilo Point 88 Colormatrix 25'li Roller Keçeli Kalem Seti (Sarı)

259,00TL

Stabilo Point 88 Colormatrix 25'li Roller Keçeli Kalem Seti (Sarı)Hemen dikkatinizi çekecek Stabilo Point 88 keçeli kalemi tüm dünyada birçok insan tarafından sevilmesi ve 6 milyarın üzerinde satılmasıyla değişmeyen bir klasiktir. 25'li Stabilo ile ister metin yazın, not alın, altını çizin, metinlerinizi planlayın, göz alıcı renk serisi ihtiya..

Quickview

Edding 344 Fosforlu Kalem Seti 5'li Paket (Doldurulabilir)

27,90TL

Edding 344 Fosforlu Kalem Seti 5'li Paket (Doldurulabilir)Mektup, protokol, gazete, kitaplardaki metin bölümlerinin işaretlenmesi ve vurgulanması için geliştirilmiş fosforlu kalemlerdir. Renk parlaklığına sahip su bazlı mürekkepli kalem 5 ayrı renk çeşidine sahiptir.Uygulama yapıldıktan sonra hızlı kuruyan, silinmeye karşı dayanıklı fosforlu m..

Quickview

Edding 360 XL Beyaz Tahta Kalemi - Kırmızı Renk

6,90TL

Edding 360 XL Beyaz Tahta Kalemi - Kırmızı RenkOkul ve dershane sınıflarında, toplantı ve seminer odalarında kullanılan beyaz yazı tahtaları üzerinde yazı yazmak, grafik çizmek ve işaretleme yapmak için geliştirilmiş beyaz yazı tahtası kalemleridir. Emaye, cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerden kuru bir şekilde  silinebilir. Mürek..

Quickview

Edding 360 XL Beyaz Tahta Kalemi - Mavi Renk

6,90TL

Edding 360 XL Beyaz Tahta Kalemi - Mavi RenkOkul ve dershane sınıflarında, toplantı ve seminer odalarında kullanılan beyaz yazı tahtaları üzerinde yazı yazmak, grafik çizmek ve işaretleme yapmak için geliştirilmiş beyaz yazı tahtası kalemleridir. Emaye, cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerden kuru bir şekilde  silinebilir. Mürekkeb..

Quickview

Edding 360 XL Beyaz Tahta Kalemi - Siyah Renk

6,90TL

Edding 360 XL Beyaz Tahta Kalemi - Siyah RenkOkul ve dershane sınıflarında, toplantı ve seminer odalarında kullanılan beyaz yazı tahtaları üzerinde yazı yazmak, grafik çizmek ve işaretleme yapmak için geliştirilmiş beyaz yazı tahtası kalemleridir. Emaye, cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerden kuru bir şekilde  silinebilir. Mürekke..

Quickview

Faber Castell 4'lü Fosforlu Kalem Seti

34,90TL

Faber Castell 4'lü Fosforlu Kalem SetiGöz alıcı renkleri ile önemli notların, unutulmaması gereken yazıların işaretlenmesi için Faber Castell fosforlu kalemleri vazgeçilmeziniz olacak.Sarı, pembe, mavi ve yeşil renklerden oluşan bu fosforlu kalem seti sayesinde akılda kalmasını istediğiniz her yazıya dikkat çekin.Kutu içinde 4 adet yeniden doldurab..

Quickview

Faber Castell 4'lü Şeffaf Gövde Fosforlu Kalem Seti

29,90TL

Faber Castell 4'lü Şeffaf Gövde Fosforlu Kalem SetiGöz alıcı renkleri ile önemli notların, unutulmaması gereken yazıların işaretlenmesi için Faber Castell fosforlu kalemleri vazgeçilmeziniz olacak.Sarı, turuncu, pembe ve yeşil renklerden oluşan bu fosforlu kalem seti sayesinde akılda kalmasını istediğiniz her yazıya dikkat çekin.Kutu içinde 4 adet ..

Quickview

Faber Castell 6'lı Fosforlu Kalem Seti

43,49TL

Faber Castell 6'lı Fosforlu Kalem SetiGöz alıcı renkleri ile önemli notların, unutulmaması gereken yazıların işaretlenmesi için Faber Castell fosforlu kalemleri vazgeçilmeziniz olacak.Sarı, turuncu, kırmızı, pembe mavi ve yeşil renklerden oluşan bu fosforlu kalem seti sayesinde akılda kalmasını istediğiniz her yazıya dikkat çekin.Kutu içinde 6 adet..

Quickview

Faber Castell 6'lı Şeffaf Gövde Fosforlu Kalem Seti

43,49TL

Faber Castell 6'lı Şeffaf Gövde Fosforlu Kalem SetiGöz alıcı renkleri ile önemli notların, unutulmaması gereken yazıların işaretlenmesi için Faber Castell fosforlu kalemleri vazgeçilmeziniz olacak.Sarı, turuncu, pembe, yeşil, mavi ve limon sarısı renklerden oluşan bu fosforlu kalem seti sayesinde akılda kalmasını istediğiniz her yazıya dikkat çekin..

Quickview

Faber Castell 6+2 Fosforlu Kalem Seti

43,49TL

Faber Castell 6+2 Fosforlu Kalem SetiGöz alıcı renkleri ile önemli notların, unutulmaması gereken yazıların işaretlenmesi için Faber Castell fosforlu kalemleri vazgeçilmeziniz olacak.Sarı, limon sarısı, turuncu, kırmızı, pembe mavi ve yeşil renklerden oluşan bu fosforlu kalem seti sayesinde akılda kalmasını istediğiniz her yazıya dikkat çekin...

Quickview

Faber Castell 6+2 Şeffaf Gövde Fosforlu Kalem Seti

59,90TL

Faber Castell 6+2 Şeffaf Gövde Fosforlu Kalem SetiGöz alıcı renkleri ile önemli notların, unutulmaması gereken yazıların işaretlenmesi için Faber Castell fosforlu kalemleri vazgeçilmeziniz olacak.Sarı, turuncu, kırmızı, pembe, mor, limon sarısı, mavi ve yeşil renklerden oluşan bu fosforlu kalem seti sayesinde akılda kalmasını istediğiniz her yazıya..

Quickview

Faber Castell Kırmızı Tükenmez Kalem 0.8mm 10'lu Paket

16,00TL

Faber Castell Kırmızı Tükenmez Kalem 0.8mm 10'lu PaketFaber Castell kırmızı tükenmez kalem ile kesintisiz ve yumuşak yazım sağlarsınız. Yüksek kalitedeki mürekkebi sayesinde 3000 metre uzunluğunda yazı yazabilirsiniz. Şeffaf plastik gövdesi sayesinde mürekkep seviyesini görebilirsiniz. Kutuda 10 adet kırmızı tükenmez kalem bulunmaktadır.Ürün Özelli..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)