Boyalar ve Boya Ürünleri

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 24 Renk Metal Kutu (Fırça Hediyeli)

67,50TL

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 24 Renk Metal Kutu (Fırça Hediyeli)Metal kutu içinde 24 farklı renkte Aquarell boya kalemi ve 1 adet fırça hediyesi bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Kuvvetli ve canlı renkler, Suda çözünebilir renkler, Fırça ve su ile sınırsız yaratıcılık,Eğitime uygun amaçlı, özel seçilmiş renkler,Fırça hediyeli,SV:..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Bicolor Çift Uçlu Kuru Boya Kalemi 24 Renk

23,90TL

Faber Castell Bicolor Çift Uçlu Kuru Boya Kalemi 24 RenkKutu içinde 24 farklı renkte bicolor çift uçlu kuru boya kalem çeşitleri bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli,Parlak, canlı ve örtücü renkler,Kolay açılır,2 renk 1 kalemde,Ekolojik boya kalemleri %100 FSC sertifikalı plantasyon ormanlarından üretilmektedir...

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Kamyon 33 Renk (Metal Kutu)

96,50TL

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Kamyon 33 Renk (Metal Kutu)Kamyon şeklindeki Faber Castell kutu içinde 33 farklı renkte eğlenceli keçeli kalem çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kutu içeriğinde ekstra bağlatı parçaları bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Dayanıklı ve parlak renkler,Kesintisiz ve örtücü boyama özelliği,Birbirine bağlanan havaland..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 12 Renk (Fırça Hediyeli)

29,49TL

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 12 Renk (Fırça Hediyeli)Kutu içinde 12 farklı renkte Faber Castell Aquarell boya kalemi  ve 1 adet fırça hediyesi bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Kuvvetli ve canlı renkler,Suda çözünebilir renkler,Fırça ve su ile sınırsız yaratıcılık,Eğitime uygun amaçlı, özel seçilmiş renkler,Fırça hediyeli,SV: Uç ..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 12 Renk Metal Kutu (Fırça Hediyeli)

34,89TL

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 12 Renk Metal Kutu (Fırça Hediyeli)Metal kutu içinde 12 farklı renkte Aquarell boya kalemi ve 1 adet fırça hediyesi bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Kuvvetli ve canlı renkler, Suda çözünebilir renkler, Fırça ve su ile sınırsız yaratıcılık,Eğitime uygun amaçlı, özel seçilmiş renkler,Fırça hediyeli,SV:..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 24 Renk (Fırça ve Kalem Hediyeli)

53,00TL

Faber Castell Aquarell Boya Kalemi 24 Renk (Fırça ve Kalem Hediyeli)Kutu içinde 24 farklı renkte Faber Castell Aquarell boya kalemi içermektedir. Ayrıca fırça ve kalem hediyeli. Ürün Özellikleri: Kuvvetli ve canlı renklerSuda çözünebilirFırça ve su ile sınırsız yaratıcılıkEğitime uygun amaçlı, özel seçilmiş renklerFırça ve kurşun kalem he..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Bicolor Çift Uçlu Kuru Boya Kalemi 48 Renk

41,50TL

Faber Castell Bicolor Çift Uçlu Kuru Boya Kalemi 48 RenkKutu içinde 48 farklı renkte bicolor çift uçlu kuru boya kalem çeşitleri bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli,Parlak, canlı ve örtücü renkler,Kolay açılır,2 renk 1 kalemEkolojik boya kalemleri %100 FSC sertifikalı plantasyon ormanlarından üretilmekte..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Seti 10 Renk

23,90TL

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Seti 10 RenkFaber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem kutu içinde 10 farklı renkte eğlenceli keçeli kalem çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kutu içeriğinde ekstra 4 adet bağlatı parçaları bulunmaktadır.Kapaklardaki bağlantı bölümleri hem kalemlerin düzenli saklanmasını hem de kendi şekillerinizi yaratmanızı s..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Seti 20 Renk

47,50TL

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Seti 20 RenkFaber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem kutu içinde 20 farklı renkte eğlenceli keçeli kalem çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kutu içeriğinde ekstra 9 adet bağlatı parçaları bulunmaktadır.Kapaklardaki bağlantı bölümleri hem kalemlerin düzenli saklanmasını hem de kendi şekillerinizi yaratmanızı s..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Seti 50 Renk (Özel Kutu)

109,91TL

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Seti 50 Renk (Özel Kutu)Kova şeklindeki Faber Castell kutu içinde 50 farklı renkli eğlenceli keçeli kalemler. Ayrıca kutu içeriğinde ekstra bağlatı parçaları bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Dayanıklı ve parlak renkler Kesintisiz ve örtücü boyama özelliğiBirbirine bağlanan havalandırmalı kapak..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Balerin 33 Renk (Metal Kutu)

108,30TL

Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Balerin 33 Renk (Metal Kutu)Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem Balerin  kutu içinde 33 farklı renkte eğlenceli keçeli kalem çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kutu içeriğinde ekstra bağlatı parçaları bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Dayanıklı ve parlak renkler,Kesintisiz ve örtücü boyama özelliği,Bir..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Floresan Pastel Boya 12 Renk

16,50TL

Faber Castell Floresan Pastel Boya 12 RenkKutu içinde 12 farklı renkte Faber Castell Floresan pastel boya içermektedir. Ürün Özellikleri: Ø 11.5 mm, uzunluk 74 mm,İster karton ister plastik canta ambalajında, şık bir görünüm ve her zevke uygun farklı secim olanağı,Kağıt, karton, tahta ve taş üzerinde etkili uygulama,Renk yoğunlu..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Geniş Hazneli Parmak Boyası 4 Renk (4x45ml.)

28,50TL

Faber Castell Geniş Hazneli Parmak Boyası 4 Renk (4x45ml.)Faber Castell parmak boyası ile çocuklar yaratıcılıklarını özgürce sergileyebilirler. Faber Castell geniş hazneli parmak boyası zararlı madde içermez ve çocukların sağlığına uygundur.Kutu içeriğinde 4 adet farklı renkte geniş hazneli parmak boyası bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: 3 yaş ü..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Geniş Hazneli Parmak Boyası 6 Renk (6x45ml.)

31,90TL

Faber Castell Geniş Hazneli Parmak Boyası 6 Renk (6x45ml.)Faber Castell parmak boyası ile çocuklar yaratıcılıklarını özgürce sergileyebilirler. Faber Castell geniş hazneli parmak boyası zararlı madde içermez ve çocukların sağlığına uygundur.Kutu içeriğinde 6 adet farklı renkte geniş hazneli parmak boyası bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: 3 yaş ü..

2-3 gün içinde
Quickview

Faber Castell Kırmızı Keçeli Kalem 10'lu Paket

18,00TL

Faber Castell Kırmızı Keçeli Kalem 10'lu PaketKağıt, karton ve tahta gibi yüzeylere çizim ve yazım için uygundur. Kutuda 10 adet kırmızı Faber Castell keçeli kalem bulunmaktadır.Ürün Özellikleri: Kağıt, karton, tahta gibi yüzeylere çizim ve yazım için,İnce uçlu,Havalandırmalı kapak,Su bazlı mürekkep...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)