Genel Kırtasiye Ürünleri

Quickview

Craft and Arts Şekilgeç Makas 5"

52,90TL

Craft and Arts Şekilgeç Makas 5"Şekilli makaslar kağıdı farklı şekillerde kesmeye yarar. Paket içinde 1 adet makas gövdesi ve 6 farklı şekillerde olan makas uçları bulunmaktadır.Ürün Özellikleri:6 farklı şekilErgonomik tasarlanmış,Yuvarlatılmış uç,Kağıt için uygundur,Paslanmaz çelik...

Quickview

Maped 75mm Blisterli Büyüteç

25,90TL

Maped 75mm Blisterli BüyüteçMaped blisterli büyüteçin elde kolay ve ergonomik tutuşa sahip tutacak özelliği ile büyütmek istediğiniz alanları 3 kata kadar büyük görebilirsiniz.Ürün Özellikleri:75mm optik cam, Büyütme: x3,Ergonomik tutacak...

Quickview

Maped Tatoo 4'lü Mıknatıs Magnet (30mm)

9,40TL

Maped Tatoo 4'lü Mıknatıs Magnet (30mm)Yuvarlak yapısında olan Maped mıknatıs magnet ile ofisiniz yada eviniz daha renkli olacak. Maped Tatoo mıknatıs magnet ile mıknatıslı duvar panosu ve buzdolabı gibi alanlarda notlarınızı kolayca sabitleyebilirsiniz.Pakette 4 adet farklı desenden oluşan mıknatıs magnet bulunmaktadır. Fashion ve Pow! serisi olma..

2-3 gün içinde
Quickview

Duracell AA 12'li Kalem Pil Paketi (9+3)

39,90TL

Duracell AA 12'li Kalem Pil Paketi (9+3)Ek güç sağlamak için tasarlanan Duracell Basic piller, AA, AAA, C, D ve 9V boylarında sunulmaktadır. Duracell Basic piller, motorlu oyuncaklar, fenerler, taşınabilir oyun konsolları, uzaktan kumandalar, CD çalarlar vb günlük cihazlarınız için güvenilir performans sağlar. Duralock güç koruma teknolojisi de pil..

Quickview

Craft and Arts Çocuk Sol El Makası 5,25"

30,70TL

Craft and Arts Çocuk Sol El Makası 5,25"Ergonomik tasarımı sayesinde sol elini kullanan çocukların zorlanmadan kesim yapmasını sağlar.Ürün Özellikleri:Ergonomik tasarlanmış,Sol el için tasarlanmıştır,Yuvarlatılmış uç,Kağıt için uygundur,Paslanmaz çelik...

Quickview

Maped 4'lü Mıknatıs Magnet (22mm)

11,00TL

Maped 4'lü Mıknatıs Magnet (22mm)Yuvarlak yapısında olan Maped mıknatıs magnet ile ofisiniz yada eviniz daha renkli olacak. Maped mıknatıs magnet ile mıknatıslı duvar panosu ve buzdolabı gibi alanlarda notlarınızı kolayca sabitleyebilirsiniz.Pakette 4 adet mıknatıs magnet bulunmaktadır. Mavi, yeşil ve karma renkli paket olmak üzere 3 farklı renk se..

Quickview

Maped 50mm Blisterli Büyüteç

21,90TL

Maped 50mm Blisterli BüyüteçMaped blisterli büyüteçin elde kolay ve ergonomik tutuşa sahip tutacak özelliği ile büyütmek istediğiniz alanları 3 kata kadar büyük görebilirsiniz.Ürün Özellikleri:50mm optik cam, Büyütme: x3,Ergonomik tutacak...

Quickview

Maped 8'li Mıknatıs Magnet (10mm)

11,00TL

Maped 8'li Mıknatıs Magnet (10mm)Yuvarlak yapısında olan Maped mıknatıs magnet ile ofisiniz yada eviniz daha renkli olacak. Maped mıknatıs magnet ile mıknatıslı duvar panosu ve buzdolabı gibi alanlarda notlarınızı kolayca sabitleyebilirsiniz.Pakette 3 farklı renkten oluşan, 8 adet renkli mıknatıs magnet bulunmaktadır.Ürün Özellikleri:10 mmYuvarlak ..

Quickview

Mas Force Makas 20cm

16,90TL

Mas Force Makas 20cm20 cm uzunluğunda olan makas parmaklarınızla ergonomik şekilde kavrayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Makas körelmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Ürün Özellikleri:Yüksek performans, uzun ömürlü, çelik bıçaklı,Özel bilenmiş ağızları kağıdı daha iyi kesmeye yarar,Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutuş,T..

Quickview

Mas Force Makas 22cm

18,50TL

Mas Force Makas 22cm22 cm uzunluğunda olan makas parmaklarınızla ergonomik şekilde kavrayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Makas körelmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Ürün Özellikleri:Yüksek performans, uzun ömürlü, çelik bıçaklı,Özel bilenmiş ağızları kağıdı daha iyi kesmeye yarar,Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutuş,T..

Quickview

Mas Force Makas 25cm

23,51TL

Mas Force Makas 25cm25 cm uzunluğunda olan makas parmaklarınızla ergonomik şekilde kavrayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Makas körelmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Ürün Özellikleri:Yüksek performans, uzun ömürlü, çelik bıçaklı,Özel bilenmiş ağızları kağıdı daha iyi kesmeye yarar,Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutuş,T..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)