Fisher Price Yürüme Arkadaşı Oyun Canavarı™

Fisher Price Yürüme Arkadaşı Oyun Canavarı™

218,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 185,51TL
Ürün Kodu: MTL-FHD57
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Yürüme Arkadaşı Oyun Canavarı™Bu canavar çok enerjik! Tekerlekleri sayesinde ilerleyen ve etrafında dönen bu oyun canavarında, 15 eğlenceli şarkı, ses ve ifade bulunur. Bebeğin döndürebileceği bir silindir, 5 farklı...

Fisher Price Yürüme Arkadaşı Oyun Canavarı™

Bu canavar çok enerjik! Tekerlekleri sayesinde ilerleyen ve etrafında dönen bu oyun canavarında, 15 eğlenceli şarkı, ses ve ifade bulunur. Bebeğin döndürebileceği bir silindir, 5 farklı renkte top ve dokunabileceği yumuşak saçları vardır. Bebeğin oynayabileceği 2 farklı oyun modu bulunur.

1. Oturarak oynama: Canavarın karnının içine toplar atıldığında o topları döndürür ve dışarı fırlatır.

2. Emekleme arkadaşı: Canavar tekerlekleri ile ilerler ve etrafında döner. Bu esnada karnında bulunan topları da dışarı fırlatır. Böylece bebeği hareket etmeye ve emeklemeye teşvik eder.

Haydi emekle ve beni yakala!

Emeklemeye teşvik eden eğlence! Gezinme, dönme, top atma gibi oyunlar için Fisher-Price® Yürüme Arkadaşı Oyun Canavarı™ harika! İki farklı oyun modu, Oturarak Oynama ve Emekleyerek Kovalama! Bebeğiniz oturarak oynamada modunda canavarın içine beş farklı renkte top atabilir, sonra da topun karnının içinde dolaşmasını ve dışarı çıkmasını izlemek için silindir topa vurabilir. Eğlenceli şarkılar ve komik cümleler doldurmayı ve dökmeyi daha da heyecan verici hale getirir. Bebeğiniz emeklemeye hazır olduğunda, bu sevimli canavar arkadaşı odada gezinmeye başlar ve bebeğinizi kendisinin veya dökülen topların peşinde dolanmaya teşvik eder! Bu arkadaş canlısı canavar, bebeğinizin tekrar tekrar kovalaması için cesaretlendirici cümlelere, şarkılara ve seslere sahiptir. Gelişim ve oyun bir arada™ Kaba Motor Becerileri: Bu sevimli canavar bebeğinizi emeklemeye ve oynamaya teşvik eder, onun minik kaslarını güçlendirir!

Duyusal Beceriler: Parlak renkler, eğlenceli dokular, neşeli sesler ve gezinme hareketleri bebeğinizin gelişen duyularını uyarır.

Düşünme Becerileri: Bu canavarla yapabileceği her şeyi keşfetmek, bebeğinizin neden-sonuç ilişkisiyle tanışmasını sağlar!

Dönmeyi ve sesleri etkinleştirmek için silindiri döndürün veya top atın

Doldurmak (ve dökmek) için 5 adet renkli top

15'in üzerinde eğlenceli şarkı, ses ve cümle

Daha fazla etkileşimli eğlence için silindiri döndürün

Tekerlekler döndükçe canavar etrafta gezinir 

Bebeğinizin Geelişme Katkıları: Kaba motor becerileri, duyusal becerileri, sorun çözme.

Kutu İçeriği: Yürüme Arkadaşı Oyun Canavarı ve 5 renkli top

Ürün Özellikleri: Sesli 

Pil: 4 adet C tipi (R14) 1,5V (kutuya dahildir)

Yaş: 9 ay ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 28 x 33 x 19cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.