Fisher Price Üçü Bir Arada Sevimli Baykuş Dönence

Fisher Price Üçü Bir Arada Sevimli Baykuş Dönence

169,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 143,98TL
Ürün Kodu: MTL-CDM84
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Üçü Bir Arada Sevimli Baykuş Dönence (Yeni)Fisher Price Baykuş Dönence; Beşik veya karyolaya kolayca takılan Baykuş Dönence, 20 dakikaya kadar klasik müzik ve do...

Fisher Price Üçü Bir Arada Sevimli Baykuş Dönence (Yeni)

Fisher Price Baykuş Dönence; Beşik veya karyolaya kolayca takılan Baykuş Dönence, 20 dakikaya kadar klasik müzik ve doğa sesleri çalar. Baykuş dönenceden ayrılarak müzikli oyuncak olarak kullanılabilir. 3 sevimli karakterin bulunduğu bar çıkartılarak bebek arabasına asılabilir.

Bebeğinizin vazgeçilmezi olacak baykuş dönence Fisher Price dönenceleri arasındaki en popüler dönencelerdendir.

Kutu İçeriği: Üç sevimli yumuşak oyuncaklarla Baykuş Dönence.

Ürün Özellikleri: Sesli ve ışıklı

Pil: 3 AA (LR6 alkalin) 1,5 V (Kutuya dahil değildir)

Yaş: 0-2 yaş arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 35,5 x 28 x 6,5cm


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.