Fisher Price Trompet Çıngırak

Fisher Price Trompet Çıngırak

24,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 21,10TL
Ürün Kodu: MTL-DRF17
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Trompet ÇıngırakFisher Price Trompet Çıngırak, içindeki boncukları ile her sallamada çıngırak sesleri çıkarır. Yumuşak kırmızı bölümü dişlenebilir. Bebeğin sallaması ve taşıması için kolayca kavranabilir. ...

Fisher Price Trompet Çıngırak

Fisher Price Trompet Çıngırak, içindeki boncukları ile her sallamada çıngırak sesleri çıkarır. Yumuşak kırmızı bölümü dişlenebilir. Bebeğin sallaması ve taşıması için kolayca kavranabilir. Sesler ve renkler işitsel ve görsel duyuları tetiklerken, trompeti kavramak ve sallamak motor becerilerini destekler.

Bu trompet çıngırak ve dişlenebilir "ağızlık"la bebeğinizin duyularını ve motor becerilerini eğlenceli şekilde harekete geçirin!

Ufaklığınız eğlenceli çıngırak seslerine eşlik etmeye, dönen parlak renkli boncukları izlemeye ve "ağızlık" bölümünü dişlemeye bayılacak. Bebeklerin kolayca kavrayabileceği ve taşıyabileceği şekilde tasarlanmıştır!

Oyun ve gelişim bir arada™

• Her sallamada eğlenceli çıngırak sesleri

• Dişlemeye uygun yumuşak, çiğnenebilir kırmızı bölüm

• Sallandıkça hareket eden parlak boncuklar görsel uyarım sağlıyor

• Bebeğin sallaması ve taşıması için kolay kavranabilir

Merak duygusu: Çıngırak sesleri ve parlak renkler bebeğin işitsel ve görsel duyularını tetiklemeye yardımcı oluyor.

Duyusal Gelişim: Canlı renkler ve çok çeşitli dokular bebeğinizin duyularını harekete geçiriyor.

İnce Motor Becerileri: Trompeti kavramak ve sallamak ince motor becerilerini çalıştırmaya ve göz-el koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı oluyor.

Kutu İçeriği: Oyuncak Trompet Çıngırak

Yaş: 3 ay+

Cinsiyet: Kız / Erkek

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.