Fisher Price Sevimli Zebra Mama Koltuğu Oyuncağı

Fisher Price Sevimli Zebra Mama Koltuğu Oyuncağı

61,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 52,29TL
Ürün Kodu: MTL-FGJ11
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Fisher Price Sevimli Zebra Mama Koltuğu OyuncağıYemek saati Sevimli Zebra ile daha keyifli! Vakumlu tabanı sayesinde masaya yapışabilir, mama koltuğundayken bebeğinizin oyalanmasını sağlar. Zebranın ortasındaki top dönebilir, top...

Fisher Price Sevimli Zebra Mama Koltuğu Oyuncağı

Yemek saati Sevimli Zebra ile daha keyifli! Vakumlu tabanı sayesinde masaya yapışabilir, mama koltuğundayken bebeğinizin oyalanmasını sağlar. Zebranın ortasındaki top dönebilir, topun içinde minik çıngıraklar bulunur. Zebranın altındaki iki halka ve kelebek figürü de bebeğin duyu gelişimi ve el becerilerine destek olur. Kolay kavranabilmesi için üzerinde bir halka bulunur, bu bölüm aynı zamanda dişlenebilir yapıdadır.

Gelişim Rehberi: Bebeğinizin Gelişimine Faydaları: Hareket: Bebeğiniz kelebeğe veya dönen çıngıraklı topa vurduğunda motor becerilerinin gelişimini güçlendirir. Duyusal Gelişim: Parlak renkler, çıngırak sesleri ve eğlenceli dokular bebeğinizin duyularını uyarır. Merak: Bebeğinizin keşfedeceği çeşitli aktiviteler, ondaki merak ve keşfetme isteğini teşvik ede

Mama koltuğunda eğlenceli bir oyun!

Bu sevimli zebra vakumlu tabanı sayesinde mama koltuğu tepsisine yapışabiliyor. Bu eğlenceli zebra, kontrast renklere, dişlemeye uygun bir tutma koluna, çıngıraklı dönen topa ve sallanan bir kelebeğe sahiptir. Gelişim ve oyun bir arada™

Motor Becerileri: Zebraya ve üzerindeki topa hafifçe vurmak, bebeğinizin motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur!

Duyusal Gelişim: Yüksek zıtlıktaki renkler, farklı dokular ve eğlenceli çıngırak sesleri ve parlak renkler bebeğin duyularını geliştirir.

Merak: "Zebranın takırdayan boncuklarından çıngıraklara ve kelebek arkadaşa kadar bebeğinizin keşfedeceği çok şey var!

Vantuzlu tabanı ile mama koltuğu tepsisine kolayca takılır

Yüksek kontrastlı renkler ve dişlenebilir tutma kolu 

Çıngıraklı boncuklar, sarkan kelebek, takırdayan halkalar bebeğinizi oyalar, üstelik mama koltuğunda!

Kutu İçeriği: Sevimli Zebra Mama Koltuğu Oyuncağı

Yaş: 3 ay ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 15 x 20,5 x 8cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.