Fisher Price Sevimli Canavarlar Kamyonu

Fisher Price Sevimli Canavarlar Kamyonu

81,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 69,24TL
Ürün Kodu: MTL-DRG16
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Sevimli Canavarlar KamyonuHazır, başla! Fisher-Price® Sevimli Canavarlar ile son vites eğlence! Sevimli Canavarlar’ın başına basıldığında tekerlekleri dönerek ilerlemeye başlar.Buna bayılan bebeğiniz, kendini bu yeni...

Mevcut Seçenekler:

Fisher Price Sevimli Canavarlar Kamyonu

Hazır, başla! Fisher-Price® Sevimli Canavarlar ile son vites eğlence! Sevimli Canavarlar’ın başına basıldığında tekerlekleri dönerek ilerlemeye başlar.Buna bayılan bebeğiniz, kendini bu yeni arkadaşının peşinde emeklerken bulacak. Ufaklığınız bu sevimli, renkli canavar arkadaşıyla sebep-sonuç ilişkisini keşfederken, kaba motor becerilerini geliştirir.  Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Gelişim ve oyun bir arada!

Kaba Motor Becerileri: Bebekler hareket eden Sevimli Canavarlar’ın peşinde yürürken veya emeklerken kaba motor becerilerini geliştirirler. 

Duyusal Gelişim: Yumuşak saç, diş ve boynuzlar gibi çeşitli dokularla bebeğin dokunma hislerini tetikler. 

Zihinsel Gelişim: Bebek Sevimli Canavar’ın kafasına bastığında hareket ettiğini görür. Neden ve sonuç ilişkisine harika bir başlangıç! Tekerlekleri hareket ettirmek için canavarın kafasına bastırın. Yumuşak saç, diş ve boynuzlar bebeği çeşitli dokularla tanıştırıyor. 

Bu dört tekerlekli sevimli canavar oyuncak, bebeğinizi emeklemeye teşvik ediyor.

• Tekerlerin hareket etmesi için Canavar'ın başına basın 

• Canavarın hareketi, bebeği canavarın peşi sıra emeklemeye teşvik ediyor 

• Yumuşak lastik dişler, boynuzlar ve düğümlü saçlar bebeğin çeşitli dokuları keşfetmesini sağlıyor

Kutu İçeriği: Bir adet yeşil yada pembe Fisher Price Sevimli Canavarlar Kamyonu

Yaş: 9 ay ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 21 x 20,5 x 14cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.