Fisher Price Sevimli Arkadaş Dişlik ve Çıngıraklar

Fisher Price Sevimli Arkadaş Dişlik ve Çıngıraklar

43,49TL
Kdv. Hariç Fiyat 36,86TL
Ürün Kodu: MTL-FWH54
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Sevimli Arkadaş Dişlik ve Çıngıraklar (Yeni)Bukalemun Dişlik, Zebra Çıngırak, Kaplumbağa Çıngırak ve Aynalı Sevimli Fil’den oluşan asorti. Bebeğin kolayca tutabileceği formda ...

Mevcut Seçenekler:

Fisher Price Sevimli Arkadaş Dişlik ve Çıngıraklar (Yeni)

Bukalemun Dişlik, Zebra Çıngırak, Kaplumbağa Çıngırak ve Aynalı Sevimli Fil’den oluşan asorti. Bebeğin kolayca tutabileceği formda tasarlanmıştır. Yumuşak bölümleri dişlenebilir, aynı zamanda çıngırak sesleri çıkarır.

Çıngıraklara ve dişlenebilir yeleye sahip bu zebra oyuncağıyla diş çıkarma döneminde bebeğinizi eğlendirin!

Hareket etmeyi ve ettirmeyi seven minikler bu tatlı zebra çıngırağa bayılacaklar. Esnek boynu, renkli çıngırakları ve dişlemeye uygun, yumuşak yelesiyle bu zebra bebeğiniz için süper eğlenceli bir oyun arkadaşıdır. Gelişim ile oyun bir arada™ Duyusal Gelişim: Eğlenceli tıngırtı seslerinin yanı sıra parlak ve zıt renkler, bebeğinizin görsel ve işitsel duyularını uyarır. İnce Motor Becerileri: Zebrayı ve onun esnek boynunu kavramak ve etkileşime geçmek bebeğinizin el becerilerini ve el-göz koordinasyonunu güçlendirir.

• Minik ellerin kolay kavrayabileceği tutma kolu

• Esnek boyun ve renkli çıngıraklar

• Yumuşak kızıl yele, bebeklerin dişlemesine uygun yapıdadır

Kaplumbağa: Bebeğinizin elinden bırakmayacağı tatlı bir kaplumbağa! Bu minik arkadaş bebeğinizle güzel vakit geçirmeye hazır! Kolayca kavranan tutma kolu, renkli boncuklarla dolu karnı ve üç çıngırak şapkasıyla bu tatlı kaplumbağa şirin bir oyun arkadaşı! Oyun ve gelişim bir arada™ İnce Motor Becerileri: Çıngırağı kavramak ve sallamak bebeğinizin en becerilerini ve el-göz koordinasyonunu güçlendirir. Duyusal Gelişim: Parlak renkler ve eğlenceli sesler, oyun boyunca bebeğinizin duyularını harekete geçirir. Merak: Miniğiniz kaplumbağanın seslerini keşfettikçe neden-sonuç ilişkisini öğrenmeye başlar.

• Çıngırdayan renkli boncuklarla dolu şeffaf kabuk

• Kaplumbağanın kafasında üst üste konulabilen 3 adet renkli şapka

• Tutma kolu minik ellerin kavraması ve sallaması için ideal

Fil: Sevimli, minik bir fil arkadaş! Bu tatlı filin eğlenceli bir sürprizi var. Onun yumuşak kulağının arkasından bak, ne görüyorsun? Evet bu senin tatlı yüzün! Dışarıda oynamak için çantaya ya da bebek arabasına kolaylıkla takılır. Gelişim ile oyun bir arada™ Duyusal Gelişim: Parlak renkler ve farklı dokular bebeğinizin görsel ve dokunsal duyularının çalışmalarına yardımcı olur. Merak: Minikle 'ce-ee' yapan kulağın arkasına gizlenmiş aynayı keşfetmeye bayılacaklar.

• Kolayca kavranabilir

• Küçük aynayı bulmak için yumuşak kulağı kaldırın

• Çantaya ya da bebek arabasına takılabilir

Zebra: Çıngıraklara ve dişlenebilir yeleye sahip bu zebra oyuncağıyla diş çıkarma döneminde bebeğinizi eğlendirin! Hareket etmeyi ve ettirmeyi seven minikler bu tatlı zebra çıngırağa bayılacaklar. Esnek boynu, renkli çıngırakları ve dişlemeye uygun, yumuşak yelesiyle bu zebra bebeğiniz için süper eğlenceli bir oyun arkadaşıdır. Gelişim ile oyun bir arada™ Duyusal Gelişim: Eğlenceli tıngırtı seslerinin yanı sıra parlak ve zıt renkler, bebeğinizin görsel ve işitsel duyularını uyarır. İnce Motor Becerileri: Zebrayı ve onun esnek boynunu kavramak ve etkileşime geçmek bebeğinizin el becerilerini ve el-göz koordinasyonunu güçlendirir.

• Minik ellerin kolay kavrayabileceği tutma kolu

• Esnek boyun ve renkli çıngıraklar

• Yumuşak kızıl yele, bebeklerin dişlemesine uygun yapıdadır

Bukalemun: Bebeğiniz bu tatlı bukalemunu dişlemeye bayılacak! Bu şirin bukalemun mükemmel bir dişleme arkadaşı. Miniğiniz yumuşak bukalemunu dişleyebilir; daha fazla eğlence için dönen topu çevirebilir! Bebeğinizin kolayca kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Gelişim ile oyun bir arada™ Duyusal Gelişim: Zıt renkler, yumuşak ve dişlenebilir dokular bebeğinizin duyularını geliştirmesine yardımcı olurken diş çıkarma döneminde onun yanında olur. İnce Motor Becerileri: Bukalemunu kavramak ve sallamak ince motor becerilerini çalıştırmaya ve göz-el koordinasyonunu geliştirmeye katkı sağlar.

• Yumuşak, dişlenebilir malzeme ile diş çıkarma döneminde yardımcı

• Dönen top!

• Kolayca kavranabilir

Kutu İçeriği: Bir adet dişlik veya çıngırak (seçilen ürüne göre gönderim yapılır).

Yaş: 0-1 yaş arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 14 x 18 x 5cm


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.