Fisher Price Press & Go Araçlar

Fisher Price Press & Go Araçlar

94,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 80,42TL
Ürün Kodu: MTL-N8160
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Press & Go AraçlarÇitada ki kaplumbağa üzerine basıldığında harekete geçip yerde ilerlemeye başlar. Çita karakteri yerde ilerlerken kuyruğu sallanır. Kutu İçeriği: Çita oyuncakYa...

Fisher Price Press & Go Araçlar

Çitada ki kaplumbağa üzerine basıldığında harekete geçip yerde ilerlemeye başlar. Çita karakteri yerde ilerlerken kuyruğu sallanır. 

Kutu İçeriği: Çita oyuncak

Yaş: 6-36 ay arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 20 x 16,5 x 10,5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.