Fisher Price Poppity Pop Araçlar

Fisher Price Poppity Pop Araçlar

63,50TL
Kdv. Hariç Fiyat 53,81TL
Ürün Kodu: MTL-BGX29
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Poppity Pop AraçlarDuyu gelişimini ve motor becerilerini destekler. 4 farklı modeli bulunur. Renkli bölmeleri ve boncukları ile bebeği eğlendirir. Bebeğin kolayca kavrayabileceği ve tutabileceği boyutta tasarlanmıştı...

Mevcut Seçenekler:

Fisher Price Poppity Pop Araçlar

Duyu gelişimini ve motor becerilerini destekler. 4 farklı modeli bulunur. Renkli bölmeleri ve boncukları ile bebeği eğlendirir. Bebeğin kolayca kavrayabileceği ve tutabileceği boyutta tasarlanmıştır. Her biri ayrı ayrı ve stoğa bağlı olarak satılır.

Eğlenceli top patlama hareketi ile bebeğinize eşlik eden mükemmel emekleme arkadaşıyla tanışın!

Dönerken renkli topların müzik çalması için küçük kaplana basın. Eğlenceli hareketler, eğlenceli sesler ve parlak yansımalar bebeğinizi emeklemeye teşvik eder. Fisher-Price® Poppity Pop™ minik ellerin kavraması ve tutması için mükemmel boyuttadır. 

• Renkli zıplayan toplar, parlak yansımalar ve eğlenceli müzik sesleri 

• Bebeğinizi emekleye teşvik eder 

• Bütünsel motor becerilerini güçlendirmeye ve duyuları geliştirmeye yardımcı olur 

• Sebep sonuç ilişkisini öğretir 

• Bebeğinizin kavraması ve tutması için mükemmel boyuttadır

Kutu İçeriği: Bir adet  Poppity Pop Araç

Yaş: 6-36 ay arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 16 ,5 x 15 x 9cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.