Fisher Price Peluş BeatBo™

Fisher Price Peluş BeatBo™

111,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 94,66TL
Ürün Kodu: MTL-DYM40
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Fisher Price Peluş BeatBo™Beatbo bebeğin sarılabileceği bir peluş oyuncaktan çok daha fazlası! O bebeği saatlerce eğlendirebilecek müziksever bir dost! Şarkılar ve müzikler ile birlikte ışık gösterisini başlatmak için göbeğine ba...

Fisher Price Peluş BeatBo™

Beatbo bebeğin sarılabileceği bir peluş oyuncaktan çok daha fazlası! O bebeği saatlerce eğlendirebilecek müziksever bir dost! Şarkılar ve müzikler ile birlikte ışık gösterisini başlatmak için göbeğine bastırmanız yeterli. Seyahat halinde olduğunuzda bu eğlenceyi yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Müzik, ışık ve şarkılar ile dolu yepyeni bir peluş arkadaş! BeatBo'nun göbeğine basın ve eğlenceli şarkıları, müzikleri ve ışık gösterisini başlatın! Peluş BeatBo'yu kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

• Peluş Beatbo, sarmak ve oynamak için gerçekten çok hafif

• Müzik ve birlikte söylenebilecek 5 şarkısı için göbeğine bastırın

• Işıkları müzikle "dans edecek"!

• Yolculuk yaparken yanınızda alabileceğiniz harika bir dost

• Göbeğine bastırmak, ince motor becerilerini ve göz-el koordinasyonunu çalıştırmaya yardımcı olur

• Parlak ışıklar, müzik ve ışıklar bebeğin gelişmekte olan duyularını daha iyi hale getirmeye yardımcı olur 

Kutu İçeriği: Peluş BeatBo™

Ürün Özellikleri: Sesli ve ışıklı

Pil: 3 adet AA (R6) 1,5 V 

Yaş: 6-36 ay arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 16,5 x 28 x 7,5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.