Fisher Price Müzikli Uyku Arkadaşı Zürafa

Fisher Price Müzikli Uyku Arkadaşı Zürafa

71,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 60,76TL
Ürün Kodu: MTL-FGG90
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Fisher Price Müzikli Uyku Arkadaşı Zürafa (Yeni)Bu sevimli zürafa bebeğinizin uykuya hazırlanması için 20 dakikaya kadar sakin müzikler, anne karnı sesleri ve doğa sesleri çalar. Üzerind...

Fisher Price Müzikli Uyku Arkadaşı Zürafa (Yeni)

Bu sevimli zürafa bebeğinizin uykuya hazırlanması için 20 dakikaya kadar sakin müzikler, anne karnı sesleri ve doğa sesleri çalar. Üzerinde bulunan halkası ile bebek arabasına veya çantaya asılarak da kullanılabilir. 

Bu sevimli zürafa arkadaş, 10 farklı sakinleştirici melodi, anne karnı sesleri (pembe gürültü) ve doğa sesleri de çalan 20 dakikalık müzik ve seslerle bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur. Şifoniyerin üzerine yerleştirebilir veya bebek arabasına takarak hep yanınızda taşıyabilirsiniz! Gelişim ile oyun bir arada™

Duyusal Gelişim: Zürafanın rahatlatıcı müzikleri ve sesleri, bebeğiniz işitsel duyularını geliştirken, onun sakinleşmesine yardım eder.

Güven ve Mutluluk: Tatlı zürafa karakteri ve rahatlatıcı müzik miniğinizle dışarıdayken huzur verici bir ortam sunar.

Yanınızda taşıyabileceğiniz rahatlatıcı bir zürafa arkadaş!

20 dakika boyunca rahatlatıcı müzik, pembe gürültü ve doğa sesleri

Masa üstünde kullanımı kolaylaştıran, kauçuk ayaklı, düz ve dengeli taban

Bebek arabasına ya da çantaya takmak için güvenli bağlantı halkası

Kutu İçeriği: Müzikli Uyku Arkadaşı Zürafa, bebek arabasına ya da çantaya takmak için güvenli bağlantı halkası.

Ürün Özellikleri: Sesli

Pil: 2 adet AA pille çalışır (dahil değildir)

Yaş: 0-1 yaş arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 11,5 x 24 x 6,5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.