Fisher Price Minik Canavarlar

Fisher Price Minik Canavarlar

53,30TL
Kdv. Hariç Fiyat 45,17TL
Ürün Kodu: MTL-FHF83
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Minik Canavarlar (Yeni)3 farklı çeşitten oluşan Minik Canavarların her birinin farklı oyunlara, farklı renklere ve farklı dokulara sahiptir. Kırmızı ve turuncu renkteki canavarın ...

Mevcut Seçenekler:

Fisher Price Minik Canavarlar (Yeni)

3 farklı çeşitten oluşan Minik Canavarların her birinin farklı oyunlara, farklı renklere ve farklı dokulara sahiptir. Kırmızı ve turuncu renkteki canavarın kafasına bastırıldığında elleri oynar, kulakları iki yana çekilebilir. Pembe renkli canavarın başının üstündeki tekerlek çevrildiğinde gözleri değişir. Göbeği yumuşaktır. Yeşil renkli canavarın ise başı çevrilerek mordan turuncuya dönüşür. Aynı zamanda elleri ve göbeğindeki top döndürülebilir. Her biri ayrı satılır.

Minik Canavarlar-Stewart

Bu eğlenceli canavar arkadaş bebeğinizi hem evde hem dışarıda oyalıyor!

Stewart miniğiniz için komik ve eğlenceli bir arkadaş. Elleri yukarı aşağı zıplarken eğlenceli bir gıcırdama sesi duymak için başını aşağı bastırın! Miniğiniz daha fazla eğlence için Stewart'ın boynuzunu bir yandan öteki yana kaydırabilir ve saçlarını da ileri geri atabilir! 

Oyun ve gelişim bir arada™ 

İnce Motor Becerileri: Bebeğiniz canavarı kavrayıp onunla etkileşime geçtikçe, el becerileri ve el-göz koordinasyonu çalışır. 

Duyusal Gelişim: Stewart'ın parlak renkleri, çeşitli dokuları ve eğlenceli gıcırdama sesleri bebeğinizin duyularını harekete geçirir. 

Merak: Minikler Stewart'ın kollarını kaldırdıkça ve gıcırdama sesini çıkardıkça, neden-sonuç ilişkisiyle tanışırlar

Gıcırdama sesini duymak ve kollarını yukarı kaldırdığını görmekiçin aşağı bastırın! Boynuzu yanlara doğru hareket eder, boynuzu hareket ettikçe, yumuşak kumaştan "saçlarını" ileri geri atar. Yanınızda taşımak için ideal!

Minik Canavarlar - Harvey

Bu komik canavar arkadaş bebeğinizi evde ve dışarıda eğlendiriyor!

Çılgınca dönen elleri, dönen toplu göbeği ve anında yüzünü değiştirme yeteneğiyle, karşınızda Minik Canavar Harvey! Bir döndürme hareketi ve eğlenceli tık sesiyle Harvey'e yeni bir yüz kazandırın! Küçük canavarınız daha fazla aktif eğlence için Harvey'in karnındaki döner topa vurabilir ya da onun kollarını çevirebilir! 

Oyun ve gelişim bir arada™ 

İnce Motor Becerileri: Bebeğiniz canavarı kavrayıp onunla etkileşime geçtikçe, el becerileri ve el-göz koordinasyonu çalışır. 

Duyusal Gelişim: Harvey'in parlak renkleri, çeşitli dokuları ve eğlenceli tıklama sesleri bebeğinizin duyularını harekete geçirir. 

Merak: Minikler Harvey'in görünümünü değiştirdikçe, neden-sonuç ilişkisiyle tanışırlar

Eğlenceli bir tıklama sesiyle Harvey'in yüzünü değiştirmek için başını çevirin! Karnındaki döner topa vurun.

Dönen kollar, yumuşak kumaştan "saçlar". Gezmeye götürmek için ideal!

Minik Canavarlar - Dottie

Bu eğlenceli canavar arkadaş bebeğinizin hem evde hem dışardaki eğlencesi!

Çizgili kanatları, fırıldak bir gözü, çıngırdayan boncukları, yumuşak ve kabarık bir göbeği ile Minik Canavar Dottie! Tepesindeki çark döndükçe, Dottie'nin gözü üç farklı "bakış"a bürünüyor! Bebeğiniz salladıkça eğlenceli sesler çıkardığı, dokundukça eğlenceli dokularını keşfettiği bu oyuncu canavarla arkadaşlık yapmaya bayılacak. 

Oyun ve gelişim bir arada™ 

İnce Motor Becerileri: Bebeğiniz canavarı kavrayıp gözlerini değiştirmek için çarkı çevirdikçe, el becerileri ve el-göz koordinasyonu çalışır. 

Duyusal Gelişim: Dottie'nin parlak renkleri ve çeşitli dokuları bebeğinizin duyularını harekete geçirir. 

Merak: Minikler çarkı çevirerek Dottie'nin gözünü değiştirdiklerini keşfettikçe, neden-sonuç ilişkisiyle tanışırlar.

Başının üstündeki çarkı çevirerek Dottie’nin gözünü değiştirin

3 farklı “bakış”

Bebeğinizin keşfetmesi için kürklü göbek ve yumuşak kumaştan kanatlar

Sallayın! İçindeki boncuklar eğlenceli sesler çıkarır! Her zaman yanınızda taşımak için ideal!

Kutu İçeriği: Bir adet minik canavar

Yaş: 6 ay ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 12,5 x 9,5 x 5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.