Fisher Price - Mega Bloks

Quickview

Mega Bloks 60'lı Blok Torbaları (Yeni)

89,90TL

Mega Bloks 60'lı Blok Torbaları (Yeni)Mega Bloks’un blok torbaları, Fisher-Price kalitesiyle çocuklarla buluşuyor. Rengarenk 60 adet blok içeren blok torbaları, çocukların el göz koordinasyonunu geliştirirken onlara hayallerindeki dünyayı yaratma imkanı veriyor. Bu büyük bloklar, minik ellerin kolayca kavrayabilmesi için özel olarak tasarlandı. ..

2-3 gün içinde
Quickview

Mega Bloks 40 Parça Blok Kutusu (Yeni)

85,30TL

Mega Bloks 40 Parça Blok Kutusu (Yeni)Capcanlı renklerle 40 blok içeren özel paketli Mega Blok’lar. Farklı renk ve şekillerdeki bloklar ile çocuğun hayal gücünü destekler. Hayal ettiği şeyleri inşa ederken yaratıcılıkları gelişir. Okul öncesi 1-5 yaş çocuklar için uygundur. Diğer Mega Bloks setleri ile uyumludur.Hayal et… ve 40 renkli blokla inş..

Quickview

Mega Bloks Eğlenceli Blok Torbaları

56,70TL

Mega Bloks Eğlenceli Blok TorbalarıMega Bloks Eğlenceli Blok Torbaları’nın 2 farklı modeli bulunur. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Her birinde 20 mega blok bulunan bu torbalar özel tutma yerine sahip. Bu sayede kolayca istenilen yere taşınabilir. Bloklar ile oynamak çocukların el-göz koordinasyonunu ve yaratıcılıklarını gelişt..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)