Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası (Türkçe)

Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası (Türkçe)

79,90TL -20%
Kdv. Hariç Fiyat 67,71TL
Ürün Kodu: MTL-DLK60
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası (Türkçe)Gerçekçi tasarımı sayesinde Köpekçiğin Kumandası renkleri, rakamları, zıt anlamlıları ve ilk kelimeleri bebeğinize taklit oyunu ...

Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası (Türkçe)

Gerçekçi tasarımı sayesinde Köpekçiğin Kumandası renkleri, rakamları, zıt anlamlıları ve ilk kelimeleri bebeğinize taklit oyunu ile öğretir. Kumandanın ekranı üzerindeki butonlara basıldığında ışıklanır. Aynı zamanda butonlara bastığında cümleler ve şarkılar duyar. Bu sayede bebeğinizin motor becerilerini geliştirir ve sebep sonuç ilişkisini öğrenir. 35'in üzerinde şarkı, ses, melodi ve cümle!

Duyu gelişimine destek olur.

Bebeklerin yeni eğlenceli gelişim kanalı! Her bir tık ile bebek eğlenceli şarkılar, sesler ve daha fazlasını duyarak öğrenmeye ve keşfetmeye devam edecek!

Işıklı ekran.

Sayı düğmeleri.

Televizyon kanal düğmeleri: Köpekçik ile bebeğiniz, "kanallarda gezinmeye" bayılacak!

Alfabe düğmesi: Alfabe şarkısını dinleyin!

Müzik düğmesi: Müzik eğlencesi için bu düğmeye basın!

Öğretilenler:  Sayılar, renkler ve zıtlıklar.

İnce motor becerileri: Basılabilen harf butonlar ile el-göz koordinasyonunu geliştirir.

Kutu İçeriği: Oyuncak Eğitici Uzaktan Kumanda

Ürün Özellikleri:  Türkçe sesli ve ışıklı

Pil: 2 Adet AAA (R03) 1,5V Pil (kutuya dahildir)

Yaş: 6 ay+

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 11 x 20,5 x 5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.