Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası (Türkçe/İngilizce)

Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası (Türkçe/İngilizce)

397,11TL
Kdv. Hariç Fiyat 336,53TL
Ürün Kodu: MTL-DRH44
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası (Türkçe/İngilizce)Fisher Price L&L eğitici köpekçiğin aktivite masasında 120'nin üzerinde şarkı, melodi ve cümleyle 4 tanıdık mekanı ziyaret...

Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası (Türkçe/İngilizce)

Fisher Price L&L eğitici köpekçiğin aktivite masasında 120'nin üzerinde şarkı, melodi ve cümleyle 4 tanıdık mekanı ziyaret ediyor!

Oturarak oynama ve ayakta keşfetme imkanı! Bebeğiniz için 4 eğlenceli ziyaret noktası bulunur: Ev, pazar, çiftlik ve hayvanat bahçesi

Bu aktivite masasının her köşesinde bebeğinizin keşfedeceği yeni şeyler var! Masanın, hayvanat bahçesi, market, çiftlik veya köpekçiğin evi gibi farklı aktivasyon noktaları bulunur. Bebeğiniz bu yerleri ziyaret ettiğinde, her seferinde farklı bir aktivite ile karşılaşır. Masanın ortasında bulunan telefon ile Köpekçiği “aradığında„ ise, Köpekçik ona bir sonraki ziyaret noktasını ışıklarla gösterir. Dönen silindirler ve çıngıraklar ile ince motor becerilerini geliştirir. Eğitici içerik, bebeğinizi şekilleri, sayıları, renkleri ve hayvanları bulmaya teşvik eder. Eğlenceli şarkı, melodi ve cümleler ile Alfabe, sayılar, zıt anlamlılar ve ilk İngilizce kelimeleri öğrenir. Yaşa Göre Gelişim teknolojisi ise bebeğiniz büyüdükçe içerik onun gelişimine uygun olarak değişir.

Bebeğiniz küçükken aktivite paneli ile yerde oynayabilir. Bebeğiniz büyüğünde ve destek alarak ayakta durabildiğinde ise panelin ayakları takılarak masa haline getirilir. Böylece bebeğiniz ayakta durmaya teşvik edilir.

Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisi size çocuğunuzun yaşına uygun seviyeyi seçme imkanı tanır. Seviyeyi değiştirerek öğrenme modunu değiştirin. Her seviyede bebeğinizin gelişimine uygun pek çok farklı cümle, şarkı ve ses bulunur. 

Yaşa Göre Gelişim™ Teknolojisi

Bebeğiniz büyüdükçe öğretilenler ve içerik bebeğinizin gelişimine uygun olarak değişir.

1. Seviye – Keşfetme: 6 ay ve üzeri

İlk sözcükler ve sesler ile bebeğinizin  merak duygusu gelişir. Basma, döndürme, kapıları açıp kapama gibi uygulamalı aktiviteler sayesinde bebeğiniz yeni şeyler keşfederken ilk kelimelerini de öğrenir.

2. Seviye - Teşvik etme: 12 ay ve üzeri

Bebeğinizi sorular ve basit talimatlar ile oyuna teşvik eder. Bu seviyede bebeğinize İngilizce kelimeler öğretilir. Ayrıca şekilleri, rakamları, renkleri, hayvanları ve nesneleri bulması için cesaretlendirilir. Bulduğunda ise şarkılar ve cümleler ile ödüllendirilir.

3. Seviye - Taklit etme: 18 ay ve üzeri

Bebeğinizin hayal gücünü geliştirir ve onu eğlendirir. Bebeğiniz taklit oyunları ile öğrenir. Bebeğinizin hayal gücü gelişiyor. Bu seviyede bebeğiniz eğlenceli cümleler sayesinde, Köpekçik veya Kız Kardeş ile beraber gezmeye gitme veya hayvanat bahçesindeki hayvanların seslerini çıkarma gibi taklit oyunları oynar.

• Köpekçik'in evini, marketi, hayvanat bahçesini ve çiftliği ziyaret etmeyi sağlayan 4 eğlenceli mekan

• Rol yapma oyunun eğlencesine eğlence katan sözler için interaktif telefon tuşuna basın 

• 9 ışık ve 120'den fazla şarkı, melodi ve söz 

• Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisi içerir, böylece 3 farklı oyun seviyesi bebeğiniz ile birlikte büyür

• Bebeğiniz oturarak oynamaktan ayağa kalkıp dolaşmaya hazır olduğunda masanın bacakları ekleyin 

• Zıtlıkları, alfabeyi, sayıları, şekilleri, renkleri ve ilk İngilizce sözcükleri öğrenmeye yardım eder 

• Telefon, çıngıraklar, çemberler, düğmeler ve açıp kapanabilen kapılar dahil bebeğinizi çok çok çok meşgul tutacak bir sürü aktivite! 

• İnce motor becerilerini geliştirir.

• Çocuklar için interaktif öğrenme ve rol yapma 

İnce Motor Becerileri: Piyano tuşlarına basmak, sayfaları çevirmek, kaydırağı kaydırmak ve aktivitelerle etkileşime girmek ince motor becerilerini ve göz-el koordinasyonunu destekler.

Öğretilenler: Zıt anlamlılar, alfabe, rakamlar, renkler

Kutu İçeriği:  ​6 adet yeri ayarlanabilir aktivite oyuncağı: Uçurtma çıngırağı, güneş ayna, çıngıraklı bulut, arı çemberi, elma dişlik ve şekiller. 2 yumuşak yay (istenirse mattan çıkarılabilir), yumuşak aktivasyon minderi, müzikli ve ışıklı burnuyla yanınızda taşıyabileceğiniz Köpekçik!

Ürün Özellikleri: Hem Türkçe hem İngilizce sesli ve ışıklı

Pil: 3 Adet AA (R6) 1,5V Pil (kutuya dahildir)

Yaş: 6 ay ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 56 x 41 x 14cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.