Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi

Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi

399,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 338,90TL
Ürün Kodu: MTL-FBD50
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik MerkeziKöpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi, bebeğin hem bedensel becerilerini geliştirir hem de ilk kelimeler, renkler gibi içerikler sayesinde ilk bilgilerini öğretir....

Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi

Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi, bebeğin hem bedensel becerilerini geliştirir hem de ilk kelimeler, renkler gibi içerikler sayesinde ilk bilgilerini öğretir. Bebeğin motor becerilerini geliştirir. Işıklar, sesler ve müzikler sayesinde duyu gelişimine destek olur. 

Bebeğinizin Gelişimine Faydaları:

Kaba Motor Becerileri: Bebeğiniz uzararak veya karnı üzerinde oynarken baş, boyun ve gövde kaslarını güçlendirir.

Dinleme: Bebeğiniz Köpekçik arkadaşları ve en sevdiği aktiviteler hakkında şarkı söylerken onu dinleyecek.

Merak ve Keşfetme: Asılı oyuncaklara vururken ya da düğmelere basarak sebep-sonuç ilişkisini anlamasına yardımcı olur. Köpekçik'i ise her zaman yanında taşıyabilir, yeni şeyler öğrenir.

20 dakika kadar müzik ve şarkılar çalar, bebeğinizle birlikte büyür!

Bebeğiniz, Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi ile hem emekleme zamanında güçlenir, hem de ilk kelimeleri, renkleri ve daha fazlasını tanımaya başlarr!

İki farklı oyun modu bulunur:

1. Bak & Dinle – Yeni doğmuş ve küçük bebekler için mükemmeldir; 20 dakika aralıksız şarkılar ve melodiler çalar.

2. Keşfet ve Öğren – Bebeğiniz ilk kelimeler, eğlenceli sesler ve basit cümlelerle tanışır. Bebek oyun minderine veya Köpekçiğin karnına hafifçe bastığında ilk kelimeler, eğlenceli sesler ve basit cümleler duyar. Etki-tepki ilişkisi ile tanışır. Köpekçik'in oyun minderine ya da karnına dokunan bebeğiniz, renkler, hayvanlar ve şekiller ile ilgili içeriklerle ödüllendirilir. Böylece el ve kollarını kullanmaya ve emeklemeye teşvik edilir. Yerleri değiştirilebilen altı oyuncak, güneşli bir ayna ve çıngıraklı uçurtma ile bebeğinizi sürekli meşgul eder. Mattaki hışırtılı zarf bebeğinizi dokunmaya teşvik eder. Köpekçik ile müziği ve öğrenme eğlencesini rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz! Burnu ışıklı Köpekçik'i ve onun oyun minderini mattan ayırarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Gelişim ve oyun bir aradaTM Kaba Motor Becerileri – Bebeğiniz emekleme zamanında boyunlarını ve gövde kaslarını güçlendirmeye çalışırken yüksekteki oyuncaklara uzanıp dokundukça kol kaslarını güçlendirir. Merak & Keşfetme – Bebeğiniz üstteki oyuncaklara dokundukça ve Köpekçik'in üstündeki düğmeye bastıkça eğlenceli sesler, şarkılar ve cümleler duyar! (İşte bu sebep - sonuç ilişkisidir!) İlk Bilgiler – Köpekçik'in oyun minderine basıldığında şekilleri, hayvanları, renkleri ve daha fazlasını tanıtan şarkı ve cümleler duyulur. Duyusal Beceriler– Parlak renkler ve eğlenceli yüzler, dokunulacak (ve dişlenecek) değişik dokular ve 20 dakikalık müzik ve eğlenceli sesler, şarkılar ve sözler duyu gelişimini destekler.

Matın üzerinde hışırtılı bir zarf ve kemerler üzerine takılıp çıkarılabilen 6 adet aktivite oyuncağı bulunur. Burnu ışıklı Köpekçik oyuncağı istenirse mata bağlanabilir. Kemerler istenirse mattan çıkarılabilir. Oyun matı çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Bebeğinizin gelişimine katkılar: Duygusal beceriler, kaba motor becerileri, ilk bilgiler.

Kutu İçeriği:  ​6 adet yeri ayarlanabilir aktivite oyuncağı: Uçurtma çıngırağı, güneş ayna, çıngıraklı bulut, arı çemberi, elma dişlik ve şekiller. 2 yumuşak yay (istenirse mattan çıkarılabilir), yumuşak aktivasyon minderi, müzikli ve ışıklı burnuyla yanınızda taşıyabileceğiniz Köpekçik!

Ürün Özellikleri: Türkçe sesli ve ışıklı

Pil: 3 Adet AA (R6) 1,5V (kutuya dahildir)

Yaş: 0-2 yaş arası 

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 67.5 x 51 x 10cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.