Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti (Türkçe)

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti (Türkçe)

169,90TL
Kdv. Hariç Fiyat 143,98TL
Ürün Kodu: MTL-FRG85
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti (Türkçe)Türkçe konuşan bu eğlenceli tuvalette, Köpekçik miniğinizi şarkılar ve cümleler ile tuvalete teşvik eder ve onu ödüllendirir. Rutinleri ve tuvalet k...

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti (Türkçe)

Türkçe konuşan bu eğlenceli tuvalette, Köpekçik miniğinizi şarkılar ve cümleler ile tuvalete teşvik eder ve onu ödüllendirir. Rutinleri ve tuvalet kullanımını öğretir. Sifona basıldığında gerçek sifon sesleri çalar. Tuvaletin arkasında ise kitap koymak için bir bölme bulunur. Klozet oturağı çıkartılarak yetişkin klozetinde kullanılabilir. Erkek çocuklar için sıçramayı önleyici koruma kapağı bulunur.

Gelişim Rehberi: Tuvalet eğitiminin başlarındaki çocuklar için uygundur. Çocuk yardım almadan oturup kalkabilmelidir.

Gelişime Faydaları:

- Güven ve Mutluluk: Yere yakın oturak ve yüksek oturak arkalığı çocukların güvende ve sağlam hissetmelerini sağlarken; onları tuvalet alışkanlığı ile tanıştırırlar.

- Kişilik Gelişimi: Köpekçik şarkılar ve sözlerle miniğinizi tuvalete alıştırır. Miniğiniz bu tuvaleti kendi kendine kullandığında bağımsızlık ve kendine güven kazanır.

- Merak: Gerçekçi ses efektleri, çocukları tuvalet zamanında oyalar ve eğlendirir. Köpekçik'in içerikleri onu tuvalete oturmaya ve onu kullanmaya cesaretlendirir.

- Denge ve Koordinasyon: Tuvaleti kendi kendine kullanabilmek (soyunmak, oturma pozisyonuna geçmek ve ayağa kalkmak) denge ve koordinasyon gelişimine yardımcı olur.

Eğlen ve Öğren™ Köpekçik'i bu ödüllendiren tuvalet sayesinde tuvalet eğitiminin daha kolay olmasına yardım ediyor!

Bu sevimli eğitici tuvalet gerçekçi bir tuvalet tasarımına sahip! Çocuğunuzu tuvalet kullanmaya teşvik eden ses ve müziklerle tuvalet eğitimine yardımcı olur. Şarkılar ve ses efektleri başarıyı ödüllendirir ve yeniden tuvaleti kullanması için motivasyon sağlar. Minikler tuvaletin ""sifonunu çektiklerinde"", eğlenceli ifadeler ve gerçek sifon sesi duyarlar! Ayrıca, çıkartılabilir tuvalet oturağındaki kollar çocukların kendilerine güvende hissetmelerine yardımcı olur. Oturak, tuvalete geçişini kolaylaştırmak için çoğu yetişkin tuvaletine uygundur! Oyun ve gelişim bir arada™ Denge ve Koordinasyon: Çocuklar bağımsız olarak tuvalete oturduklarında (ve tekrar kalktıklarında!) denge ve koordinasyonları gelişir. Merak: Gerçekçi sesler, şarkılar ve eğlenceli cümleler, çocukları tuvaletteyken meşgul etmeye ve tuvalet kullanımını teşvik etmeye yardımcı olur. Güven ve Mutluluk: Alçak oturak ve yüksek oturak sırtlığı, tuvalete oturduklarında çocukların güvende ve sağlam hissetmelerini sağlar. 

Çıkarılabilir halkaya sahip tuvalet ve bebeğinizin favori kitapları için dahili bir raf içerir!

Türkçe konuşan tuvalet, bebeğinizin başarılarını 8 şarkı, 7 ifade ve gerçekçi sifon sesiyle ödüllendirir

Temizlemesi kolay, çıkarılabilir hazne ve erkek çocukları için dahili sıçrama muhafazası

Tutma kollarına sahip çıkarılabilir tuvalet halkası çocukların kendini güvende hissetmesini sağlar.

Kutu İçeriği: Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Tuvaleti, çıkarılabilir tuvalet halkası.

Ürün Özellikleri: Türkçe sesli ve ışıklı

Yaş: 6 ay ile 3 yaş arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 32 x 36 x 32cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.