Fisher Price Kapaklı Telefonum

Fisher Price Kapaklı Telefonum

64,90TL -18%
Kdv. Hariç Fiyat 55,00TL
Ürün Kodu: MTL-Y6979
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Kapaklı TelefonumFisher Price Sevimli Kapaklı Telefonum, bebeğinizin her yaptığına bir tepki verir. Telefonun kapağını her açışında kendisini dönüşümlü olarak çıkan, üç sevimli karakterden biri karşılar...

Fisher Price Kapaklı Telefonum

Fisher Price Sevimli Kapaklı Telefonum, bebeğinizin her yaptığına bir tepki verir. Telefonun kapağını her açışında kendisini dönüşümlü olarak çıkan, üç sevimli karakterden biri karşılar ve eğlenceli bir ses duyar. Bir düğmeye bastığında üç ayrı çevir sesinden birini, numara tuşladığında ise dört farklı tuş sesinden birini duyar.

Merak ve Keşfetme: Kapaklı telefonum, bebeğinizin her yaptığına bir tepki verir ve bebeğinizi telefonu açıp kapamaya teşvik eder. Bu şekilde bebeğinize sebep-sonuç ilişkisini öğretir.

Duyusal: Müzik ve sesler, bebeğinizin işitme becerisini harekete geçirir.

İnce motor becerileri: Tuşlara basmak ve telefonu açıp kapatmak bebeğinizin ince motor becerilerini geliştirir.

Kutu İçeriği: Oyuncak Kapaklı Telefon

Ürün Özellikleri:  Sesli

Pil: 3 Adet Düğme Pil (AG13/LR44/1.5V) kutuya dahildir.

Yaş: 6 ay+

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 11 x 20,5 x 5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.