Fisher Price Hayvanat Bahçesi Dişlik ve Çıngıraklar (Yeni)

Fisher Price Hayvanat Bahçesi Dişlik ve Çıngıraklar (Yeni)

41,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 35,34TL
Ürün Kodu: MTL-FWF49
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Hayvanat Bahçesi Dişlik ve Çıngıraklar (Yeni)Sevimli Maymun Çıngırak, Renkli Zürafa Çıngırak ve Aynalı Panda Dişlik’ten oluşan asorti. Maymun, Zürafa ve Panda sevimli suratları, canlı r...

Mevcut Seçenekler:

Fisher Price Hayvanat Bahçesi Dişlik ve Çıngıraklar (Yeni)

Sevimli Maymun Çıngırak, Renkli Zürafa Çıngırak ve Aynalı Panda Dişlik’ten oluşan asorti. Maymun, Zürafa ve Panda sevimli suratları, canlı renkleri ve farklı dokularıyla bebeğinizin duyu gelişimine destek olur. Bebek arabasına veya çantaya asılabilmesi için halkaları bulunur. Her biri ayrı satılır.

Fisher-Price® Renkli Zürafa Çıngırak bebeğinizin duyularını geliştiren, becerilerini artıran eğlenceli bir arkadaş! ​Bebeğinizi eğlendirmek uzun soluklu bir iş ve Fisher-Price® Renkli Zürafa Çıngırak bunun için ideal! Zürafanın uzun boynu bebeklerin kavrayabilmesi için uygundur. Zürafanın sırtında bulunan minik kuş ise hafifçe vurulduğunda kendi etrafında dönüyor. Zürafanın ayakları ise renkli ve yumuşak dokuludur. Bebek arabası veya çantaya kolayca bağlanabiliyor, sizinle birlikte her yere gelebiliyor!

Gelişim ve Oyun Bir Arada Duyusal Gelişim- Çıngırak sesleri, parlak renkleri ve yumuşak dokulu bacakları sayesinde bebeğin görme, duyma ve dokunma duyularını tetiklemeye yardımcı oluyor.

İnce Motor Becerileri - Zürafayı kavramak ve sallamak ince motor becerilerini çalıştırmaya ve göz-el koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı oluyor.

• Bu tatlı ve renkli zürafa, bir bebek için mükemmel bir ilk arkadaş

• Bebek zürafayı salladığı veya ona hafifçe vurduğu için eğlenceli seslerle ödüllendiriliyor

• Bebeğiniz, kendi etrafında dönen tatlı kuşa bayılacak.

• Duyu gelişimi için parlak renklere ve desenlere sahip, yumuşak ve zengin dokulu zürafa bacakları kolayca taşınabilir ve asılabilir. 

Kutu İçeriği: Bir adet Aynalı Panda, Sevimli Maymun yada Renkli Zürafa.

Yaş: 0-1 yaş arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 14 x 18 x 4cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.