Fisher Price Eğlenceli İkili Marakas

Fisher Price Eğlenceli İkili Marakas

44,70TL
Kdv. Hariç Fiyat 37,88TL
Ürün Kodu: MTL-DMC42
Stok Durumu: Tükendi

Açıklama

Fisher Price Eğlenceli İkili MarakasEğlenmek için marakasları sallayın! Bebek marakasları salladıkça çıkan eğlenceli seslerle eğlenir. Tutması kolay 2 marakas. Aslan marakas içerisinde renkli boncuklar bulunur, diğer marakas içer...

Fisher Price Eğlenceli İkili Marakas

Eğlenmek için marakasları sallayın! Bebek marakasları salladıkça çıkan eğlenceli seslerle eğlenir. Tutması kolay 2 marakas. Aslan marakas içerisinde renkli boncuklar bulunur, diğer marakas içerisindeki fil ise sallanır ve sürprizler yapar.

Bebeğiniz avuçlarına tam oturan bu iki eğlenceli arkadaşını sallayarak eğlenceli sesler çıkarabilir!

Eğlenmek için marakasları sallayın! Bebeğiniz marakasları salladıkça çıkan eğlenceli seslerle eğlenir. 

• 2 adet tutması kolay çıngırak 

• Aslan çıngırak bebeğin görüp duyabileceği renkli boncuklara sahiptir. Diğer çıngırak ise sallanan bir fili gösterir! (ve sürprizler yapar!)

Kutu İçeriği: 2 adet eğlenceli marakas

Yaş: 6-36 ay arası

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 18 x 16,5 x 7cm


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.