Fisher Price Duygusal Sevimli Surat Canavar

Fisher Price Duygusal Sevimli Surat Canavar

86,69TL
Kdv. Hariç Fiyat 73,47TL
Ürün Kodu: MTL-DRG13
Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Açıklama

Fisher Price Duygusal Sevimli Surat Canavar (Yeni)Duygusal Canavar bebeğinize duyguları ve ifadeleri öğretmek için hazır! Canavarın silindir suratı döndürülebilir. Her döndüğünde canav...

Fisher Price Duygusal Sevimli Surat Canavar (Yeni)

Duygusal Canavar bebeğinize duyguları ve ifadeleri öğretmek için hazır! Canavarın silindir suratı döndürülebilir. Her döndüğünde canavarın farklı bir suratı ortaya çıkar; üzgün, mutlu ve şaşkın. Bu sevimli canavar her duyguya uygun ses ifadeleriyle (gülme, ağlama, şaşırma gibi) bebeğinize bu ifadeleri tanıtır. Saçları ve kolları yumuşak dokuya sahiptir.

Bu sevimli küçük canavar bebeğinizi ifadeler ve duygularla taniştirir!

Canavarların da duyguları vardır! Bazen mutlu, bazen üzgün, ve bazen de şaşkin... Bebeginiz hafifçe vurarak küçük canavarin yüzünü döndürebilir - ve her duygunun neye benzediğini ve nasıl ses çıkaracağini kavramaya başlar. (Ayni zamanda duyguların da hızla sekilde değisebilecegini anlayabilir!) Ayrıca, bebeğiniz bu canavara dokunmayı da çok sevecek - dokulu şerit "saçlara" ve sikilabilen yumusak kollara dokunmak eglencelidir! Gelisim ile oyun bir arada™ 

Duyusal: Bu küçük canavar, parlak renkleri, eğlenceli dokuları ve farklı sesleri ile bebeğin duyularını uyarır.

Dinleme: Duygularin her birinin ayri sesi var! Her ifade duyguyu güçlendiren, bebegi dinleyip yanitlamaya tesvik eden bir ses çikarir.

Duygular ve Kendini Ifade Etme: Bu sevimli yüzün (veya yüzlerin) ve her duyguya ait seslerinin, bebege duygulari ögretmesine yardimci olmasi sürpriz degil!

• Bebek, canavarin dönen yüzünde 3 farkli duygu görebilir: mutlu, üzgün ve saskin

•Eglenceli sesler duygulari güçlendirir

•Parlak renkler, dokulu serit "saç" ve sikilabilen kollar bu sevimli canavarin canlanmasini sagliyor!

Bebeğinizin gelişimine destek olur.

Kutu İçeriği: Duygusal Sevimli Surat Canavar

Ürün Özellikleri: Sesli

Yaş: 6 ay ve üzeri

Cinsiyet: Kız / Erkek

Kutu Ölçüsü: 20,5 x 20,5 x 12,5cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fredigo.com web sitesinden ürün siparişi verip, ödeme işlemini tamamladığınız andan sonra kayıtlı mail adresinize sipariş maili gönderilecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm süreçleri sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresi üzerinden ve Fredigo web sitesi üzeründen üye girişi yaparak hesabım menüsü üzerinden takip edebilirsiniz. Mail adresinize ulaşabilir olduğunuzdan lütfen emin olunuz.

Fredigo.com web sitesine üye olmanız çok önemlidir. Üye olarak biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, yeni siparişlerinizi kolayca takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, adres ve teslim bilgilerinizi sisteme kayıt ederek yeni siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fredigo.com'a üye girişi yaprak oluşturduğunuz sipariş listesi ile ilgili ödeme işlemlerini tamamladığınız andan itibaren ürünleriniz paketlenmeye başlar ve kargolama süreçleri başlatılır.

Pazartesi-Cuma arası hergün saat 14:30'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler teslimat bölgesine göre genellikle ertesi gün teslim edilir. Bazı durumlarda kargo firmasından kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmenizi isteriz. Aynı gün gönderimi mümkün olmayan ürünler takip eden günlerde kargoya verilecektir.

Siparişinizin gönderim süreci ile ilgili işlem prosedürünü aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Keyifli alışverişler dileriz.